06:44 29 Wrz '05

Bono z Noblem?

Bono z Noblem?

Lider popularnej grupy rockowej U2 Irlandczyk Bono jest faworytem...

Lider popularnej grupy rockowej U2 Irlandczyk Bono jest faworytem Norwegów do pokojowej Nagrody Nobla - podał norweski Instytut Badań Pokoju "PRIO".
(...)

08:24 28 Wrz '05

Nominacje do MTV Europe Music Awards

Nominacje do MTV Europe Music Awards

U2 otrzymało 3 nominacje do tegorocznych nagród MTV Europe Music Awards.

Nominacje otrzymali w kategoriach: Najlepszy Zespół, Najlepszy Album Roku (How to Dismantle An Atomic Bomb) oraz Najlepszy Zespół Rockowy. Ceremonia (...)

17:56 27 Wrz '05

Zagłosuj na U2!

Zagłosuj na U2!

U2 zostali nominowani w kategorii Best Single oraz Best Artist w konkursie DMA

U2 zostali nominowani w kategorii Best Single oraz Best Artist w konkursie Digital Media Awards i TY jak informuje nas U2.COM możesz pomóc w zdobyciu tej nagrody!. (...)

12:57 27 Wrz '05

Bono aktorem.

Bono aktorem.

Jak podało Interference.com Bono i Eddie Izzard mają zagrać u boku Evan Rachel Wood w nowym musicalu "Across The Universe" - w filmie królować będzie muzyka The Beatles.

Musical będzie przedstawiał historię młodego Brytyjczyka, który przybywa do Ameryki w czasie wojny w Wietnamie, w poszukiwaniu swojego ojca. Podobno sam (...)

21:15 26 Wrz '05

DVD Chicago – kolejne szczegóły

DVD Chicago – kolejne szczegóły

Z najnowszych doniesień dotyczących nadchodzącej premiery DVD wynika iż koncert „Live from Chicago” zawierał będzie 23 utwory nakręcone 10 maja 2005 w Chicago podczas 1 części trasy koncertowej Vertigo Tour obejmującej miasta USA.

Mimo, iż koncert zarejestrowany został w Chicago, bliższe informacje mówią, iż niektóre utwory pochodzą z innych koncertów. Lista utworów na tym DVD (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono