06:44 29 Wrz '05

Bono z Noblem?

Bono z Noblem?

Lider popularnej grupy rockowej U2 Irlandczyk Bono jest faworytem...

Lider popularnej grupy rockowej U2 Irlandczyk Bono jest faworytem Norwegów do pokojowej Nagrody Nobla - podał norweski Instytut Badań Pokoju "PRIO".
(...)

08:24 28 Wrz '05

Nominacje do MTV Europe Music Awards

Nominacje do MTV Europe Music Awards

U2 otrzymało 3 nominacje do tegorocznych nagród MTV Europe Music Awards.

Nominacje otrzymali w kategoriach: Najlepszy Zespół, Najlepszy Album Roku (How to Dismantle An Atomic Bomb) oraz Najlepszy Zespół Rockowy. Ceremonia (...)

17:56 27 Wrz '05

Zagłosuj na U2!

Zagłosuj na U2!

U2 zostali nominowani w kategorii Best Single oraz Best Artist w konkursie DMA

U2 zostali nominowani w kategorii Best Single oraz Best Artist w konkursie Digital Media Awards i TY jak informuje nas U2.COM możesz pomóc w zdobyciu tej nagrody!. (...)

12:57 27 Wrz '05

Bono aktorem.

Bono aktorem.

Jak podało Interference.com Bono i Eddie Izzard mają zagrać u boku Evan Rachel Wood w nowym musicalu "Across The Universe" - w filmie królować będzie muzyka The Beatles.

Musical będzie przedstawiał historię młodego Brytyjczyka, który przybywa do Ameryki w czasie wojny w Wietnamie, w poszukiwaniu swojego ojca. Podobno sam (...)

21:15 26 Wrz '05

DVD Chicago – kolejne szczegóły

DVD Chicago – kolejne szczegóły

Z najnowszych doniesień dotyczących nadchodzącej premiery DVD wynika iż koncert „Live from Chicago” zawierał będzie 23 utwory nakręcone 10 maja 2005 w Chicago podczas 1 części trasy koncertowej Vertigo Tour obejmującej miasta USA.

Mimo, iż koncert zarejestrowany został w Chicago, bliższe informacje mówią, iż niektóre utwory pochodzą z innych koncertów. Lista utworów na tym DVD (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam