06:20 4 Kwi '06

Gry na komórkę z U2 i Westem?

Gry na komórkę z U2 i Westem? ^ ^ ^ ^

U2, Kanye West oraz Faith Hill mogą niedługo stać się bohaterami gier na komórkę.

Artyści, studia nagraniowe i wydawcy gier są na wczesnym stadium prac na temat stworzenia mobilnych gier bazujących na najbardziej gorących i rozchwytywanych artystach.

"Ten rok przyniesie gry wykorzystujące znanych muzyków" - powiedział Greg Ballard, dyrektor naczelny działu gier mobilnych firmy Glu Mobile

Pomysł na wykorzystanie muzyków w grach przyszedł z branży filmowej. To już standardowa praktyka aby wydawać gry bazujące na filmach w trakcie lub kilka tygodni przed premierą. Firmy z branży już mają licencję na wykorzystanie m.in Mission: Impossible III, The Fast and the Furious: Tokyo Drift and Transformers oraz Epoki Lodowcowej 2.

Rynek gier mobilnych jest jednym z najszybciej rozwijających się, już teraz przynosi ogromne zyski, więc nie jest zaskoczeniem że producenci sięgają po coraz nowsze pomysły w celu zaspokojenia potrzeb rynku i graczy.

 • jedrzej (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono