17:28 2 Kwi '06

Berlusconi wykorzystuje Bono

Berlusconi wykorzystuje Bono ^  ^  ^  ^

Bono napisał list do premiera Włoch Silvio Berlusconiego w którzym skarży się na wykorzystanie jego zdjęcia w kampanii wyborczej

"Panie Berlusconi, jestem zaszczycony że mogłem pojawić się w Pańskiej broszurze, ale czuje się także trochę wykorzystany" - pisze Bono w liście, którego kopia została wydrukowana na pierwszej stronie dziennika Corriere della Sera w niedzielnym wydaniu.

Ilustrowane 161 stronicowe czasopismo opublikowane przez partię Berlusoniego Forza Italia zostało wysłane do milionów włoskich gospodarst domowych przed wyborami parlamentarnymi 9-10 Kwietnia.

Zawiera ono sporą liczbę zdjęć uśmiechającego się premiera pozdrawiającego tłumy i rozmawiającego ze światowymi przywódcami i znanymi ludźmi. I tutaj pojawia się zdjęcie z Bono w trakcie rozmowy podczas ostatniego szczytu grupy G8 na którym był jednym z głównych lobbistów na rzecz pomocy ubogim krajom.

Podpis głosi: "Irlandzka gwiazda jest wdzięczna premierowi za akcje promowane przez włoski rząd mające wspomóc biedne kraje".

W liście Bono nawiązał do rozmowy z Berlusconim w trakcie której premier obiecywał wypełnić obietnice pomocy które złożył podczas szczytu G8 w Glenaegles w Szkocji.

"Jeżeli to zobowiązanie jest prawdziwe i Pańskie słowo jest godne zaufania to świat chce wiedzieć jak Włochy realizują ten cel" - napisał Bono w liście

Spośród grupy G8 Włochy przeznaczają na pomoc najmniejsze sumy, które na dodatek spadły w przeciągu ostatnich lat.

  • jedrzej (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • ZOO station, 20:01 2 Kwi '06

    Nigdy mi się nie podobało, że Bono zaczął się "uściskiwać" z politykami. Było pewne, że te pijawy prędzej czy później wykorzystają dobry wizerunek Bono dla swoich celów... A tym bardziej taka pijawa jak Berlusconi!!!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono