06:36 12 Maj '06

ZOO TV DVD w październiku !!!!

ZOO TV DVD w październiku !!!!

Fani ze strony www.u2achtung.com podali do informacji że francuski oddział Universal Music potwierdził wydanie koncertowego DVD z trasy ZOO TV w październiku

Na dzień dzisiejszy wiemy, że koncert będzie dostępny w dwóch wersjach: podstawowej, oraz limitowanej z tajemniczymi bonusami. Nie padło jednak jedno (...)

05:02 12 Maj '06

Bono nagrywa do "Piratów z karaibów 2"

Bono nagrywa do "Piratów z karaibów 2"

Nagrania, prowadzone w Dublinie trwają już od pewnego czasu, ale do tej pory mówiło się o osobnym wydaniu, a nie o soundtracku do filmu.

Producent filmu zatrudnił do nagrania soundtracka m.in Bono, Nicka Cave'a, Toma Waitsa.
Nagrania, prowadzone w Dublinie trwają już od pewnego czasu, ale do (...)

06:02 10 Maj '06

Happy Birthday Mr. Bono!!!

Happy Birthday Mr. Bono!!!

Dokładnie 46 lat temu w Rotunda Hospital w Dublinie przyszedł na świat Paul Hewson. Dalszą część jego losów dobrze znacie. Czego można życzyć spełnionej gwieździe rock `n` rolla?

Z pewnością powtórzenia roku 2005, który bez wątpienia był jednym z najlepszych w jego karierze. Zapału do dalszej walki o umorzenie długów Trzeciego (...)

17:01 8 Maj '06

Bono u Rehberga

Bono u Rehberga

Bono, w bardzo gustownym garniturze, korzystając z przerwy w trasie koncertowej, spotkał się niedawno z kongresmenem Dennym Rehbergiem w Waszyngtonie,

Bono, w bardzo gustownym garniturze, korzystając z przerwy w trasie koncertowej, spotkał się niedawno z kongresmenem Dennym Rehbergiem w Waszyngtonie, w celu (...)

16:57 8 Maj '06

Australia w grudniu

Australia w grudniu

U2 powraca do Australii w grudniu, przynajmniej tak twierdzą brytyjskie źródła, będące blisko zespołu.

U2 powraca do Australii w grudniu, przynajmniej tak twierdzą brytyjskie źródła, będące blisko zespołu. Jest to wielce prawdopobone, gdyż koncert na (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • U2 na YouTube.com Jacob

    https://www.youtube.com/watch?v=4WzzzCPP-X4&ab_channel=U2218   Wow, już podczas koncertu w Slane (20 lat temu!) U2 test... więcej

Moją ambicją w U2 było zawsze docieranie do granic - tworzenie najbardziej agresywnej muzyki z możliwych i jednocześnie przepełnionej po brzegi wrażliwością - Bono