06:36 12 Maj '06

ZOO TV DVD w październiku !!!!

ZOO TV DVD w październiku !!!!

Fani ze strony www.u2achtung.com podali do informacji że francuski oddział Universal Music potwierdził wydanie koncertowego DVD z trasy ZOO TV w październiku

Na dzień dzisiejszy wiemy, że koncert będzie dostępny w dwóch wersjach: podstawowej, oraz limitowanej z tajemniczymi bonusami. Nie padło jednak jedno (...)

05:02 12 Maj '06

Bono nagrywa do "Piratów z karaibów 2"

Bono nagrywa do "Piratów z karaibów 2"

Nagrania, prowadzone w Dublinie trwają już od pewnego czasu, ale do tej pory mówiło się o osobnym wydaniu, a nie o soundtracku do filmu.

Producent filmu zatrudnił do nagrania soundtracka m.in Bono, Nicka Cave'a, Toma Waitsa.
Nagrania, prowadzone w Dublinie trwają już od pewnego czasu, ale do (...)

06:02 10 Maj '06

Happy Birthday Mr. Bono!!!

Happy Birthday Mr. Bono!!!

Dokładnie 46 lat temu w Rotunda Hospital w Dublinie przyszedł na świat Paul Hewson. Dalszą część jego losów dobrze znacie. Czego można życzyć spełnionej gwieździe rock `n` rolla?

Z pewnością powtórzenia roku 2005, który bez wątpienia był jednym z najlepszych w jego karierze. Zapału do dalszej walki o umorzenie długów Trzeciego (...)

17:01 8 Maj '06

Bono u Rehberga

Bono u Rehberga

Bono, w bardzo gustownym garniturze, korzystając z przerwy w trasie koncertowej, spotkał się niedawno z kongresmenem Dennym Rehbergiem w Waszyngtonie,

Bono, w bardzo gustownym garniturze, korzystając z przerwy w trasie koncertowej, spotkał się niedawno z kongresmenem Dennym Rehbergiem w Waszyngtonie, w celu (...)

16:57 8 Maj '06

Australia w grudniu

Australia w grudniu

U2 powraca do Australii w grudniu, przynajmniej tak twierdzą brytyjskie źródła, będące blisko zespołu.

U2 powraca do Australii w grudniu, przynajmniej tak twierdzą brytyjskie źródła, będące blisko zespołu. Jest to wielce prawdopobone, gdyż koncert na (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono