11:30 15 Kwi '11

Pojawił się line-up Festiwalu Glastonbury

U2 i B.B King na Pyramid Stage!

Na oficjalnej stronie festiwalu pojawiła się dokładna rozpiska koncertowa. Nas szczególnie interesuje piątek, 24 czerwca 2011 roku.

Najbardziej oczekiwanym, piątkowym wydarzeniem będzie niewątpliwie koncert U2. Wcześniej na tej samej scenie wystąpią: (...)

23:59 14 Kwi '11

Setlista z trzeciego koncertu w São Paulo

 U2 w São Paulo odsłona trzecia!

Środowy koncert zamknął składającą się z siedmiu występów część trasy po Ameryce Południowej. W ciągu niespełna miesiąca U2 odwiedzili Chile, Argentynę i Brazylię.

Ostatni koncert w Brazylii otworzył "Even Better Than The Real Thing". W secie utrzymała się również "Zooropa", która pojawiła się (...)

(...)
10:31 13 Kwi '11

Paul McGuinness ponownie o piractwie

McGuinness: potrzeba trochę dobrej woli

Menadżer U2 ponownie zaapelował do wielkich koncernów związanych z branżą internetową o pomoc w ratowaniu przemysłu muzycznego.

W wywiadzie dla telewizyjnej stacji Sky News stwierdził, że progres sprzedaży muzyki w internecie jest zbyt mały. "Wierzę, że (...)

03:33 12 Kwi '11

Transmisja z São Paulo

Będziemy mieli kolejny broadcast z "U2360° Tour"

Dobra wiadomość dla subskrybentów U2.com oraz mieszkańców Ameryki Południowej. Ostatni koncert, szóstej części trasy "U2360°" będzie transmitowany w internecie oraz lokalnych stacjach radiowych.

Środowy koncert to trzeci i zarazem ostatni w São Paulo. Jak można go posłuchać? Subskrybenci powinni zalogować się na U2.com, (...)

22:30 11 Kwi '11

Setlista z drugiego koncertu w São Paulo

U2 w São Paulo: odsłona druga!

Niedzielny koncert przyniósł wielką niespodziankę. Do setlisty wskoczyła wyczekiwana dzień wcześniej "Zooropa". Co się odwlecze...

Set po raz kolejny otworzył utwór "Even Better Than The Real Thing". Zapewne tuż po nim wszyscy spodziewali się "I Will Follow". U2 (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono