13:48 29 Gru '05

Koniec na Hawajach ??

Koniec na Hawajach ?? ^  ^  ^  ^

Coraz częściej pojawiają sie plotki o zakończeniu światowej trasy Vertigo Tour na Hawajach.

Coraz częściej pojawiają sie plotki o zakończeniu światowej trasy Vertigo Tour na Hawajach. Niedawno na internetowym portalu Honolulu Advertiser floats, pojawiła się notka o przyszłym koncercie U2 w Honolulu. Na razie to nic oficjalnego, ale wszystko wskazuje na to, że zespół zagra tam na Aloha Stadium na początku kwietnia, po koncertach w Australii i Nowej Zelandii.
Natomiast magazyn Offbeat donosi, że zespół wyraził zgodę na występ na JazzFest Festival w Nowym Orleanie, który zazwyczaj odbywa się pod koniec kwietnia - początek maja.
Już za parę godzin rusza oficjalna sprzedaż biletów na drugi koncert w Buenos Aires (2 marca). Supportem będzie zespół Franz Ferdinand, który wspierał U2 podczas koncertów na półwyspie iberyjskim. I chyba najciekawszy news: pojawiły się plotki, że argentyńska stacja TV Telefe, będzie transmitować na żywo drugi koncert na River Plate Stadium.

  • Max (źródło: własne, U2tours.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • BMB-Marta, 11:07 30 Gru '05

    Dlaczego nie mogą zrobić drógiego koncertu w Polsce ?!?! Jak ne w Polsce to chociaż w Europie..;( a nie an Hawajach!!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono