08:08 30 Mar '07

U2 w kinie - dziś Gdańsk i Poznań!

U2 w kinie - dziś Gdańsk i Poznań!

Dość nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się, że w najbliższym czasie Multikino pokaże koncert U2.

W ramach "After Lech Party Inspirations" w Multikinach w czterech miastach w Polsce odbędą się imprezy pod hasłem MULTIFUZJA. Będzie to połączenie (...)

18:23 29 Mar '07

Bono odebrał tytuł szlachecki!

Bono odebrał tytuł szlachecki!

Dziś rano, w Dublinie odbyła się ceremonia wręczenia tyułu szlacheckiego, nadanego wokaliście U2 przez królową Elżbietę II.

O planach nadania Bono tytułu pisaliśmy pod koniec zeszłego roku, kiedy poinformował o nich ambasador brytyjski w Irlandii, David Reddaway. Zaszczytne (...)

11:15 29 Mar '07

"Echo" dla Bono (edycja)

"Echo" dla Bono (edycja)

Wokalista został nagrodzony German Echo Award za pomoc w zwalczaniu biedy na świecie.

Zobacz wręczenie nagrody:

07:53 29 Mar '07

Kup gitarę The Edge'a!!!

Kup gitarę The Edge'a!!!

21 kwietnia odbędzie się aukcja "Icons Of Music" w Hard Rock Cafe, w Nowym Jorku, na której można będzie kupić m.in. gitarę The Edge'a z U2.

Przedsięwzięcie ma wesprzeć Music Rising, organizację założoną przez The Edge'a i mającą na celu pomoc muzykom, którzy stracili instrumenty przez (...)

11:49 25 Mar '07

The U2 Phenomenon!

The U2 Phenomenon!

Polska premiera nieautoryzowanego dokumentu o U2 już za nami...

Wydawnictwo, które jest dostępne w Polsce już od kilku dni, zawiera informacje dotyczące początków grupy, jak i ostatnich sukcesów (do "elevation"). W (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. Zigy Stardust

    chyba najbardziej aktualny kawałek po tych wyborach moim zdaniem, dołująca ta myśl...   https://www.youtube.com/watch?v=A8d... więcej

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam