11:11 20 Kwi '07

Bono i The Edge napiszą muzykę dla Spider-Mana

Bono i The Edge napiszą muzykę dla Spider-Mana

Potwierdziły się informacje o tym, że członkowie zespołu U2, Bono i The Edge, napiszą muzykę do brodwayowskiego spektaklu o Spider-Manie.

Muzycy podjęli się zadania napisania muzyki do scenicznej adaptacji przygód Spider-Mana, której produkcją zajmie się Julie Taymor (znana m.in. ze (...)

09:05 20 Kwi '07

Merkel z Bono o Afryce

Merkel z Bono o Afryce

W ostatni wtorek odbyło się spotkanie kanclerz Niemiec- Angeli Merkel z Paulem Hewsonem. Głównym tematem rozmów były problemy Afryki.

Bono spotkał się z Merkel, aby lobbować za umieszczeniem problemów kontynentu afrykańskiego w planie rozmów na najbliższym szczycie G8, którego (...)

00:51 18 Kwi '07

Bono i The Edge w sieci Spider-Mana?

Bono i The Edge w sieci Spider-Mana?

Bono i The Edge są w trakcie negocjacji dotyczących udziału artystów w realizacji spektaklu o Spider-Manie.

Muzycy U2 mieliby napisać muzykę na potrzeby broadwayowskiej adaptacji. Produkcją zająć miałaby się Julie Taymor, która ma na koncie m.in. sceniczną (...)

13:00 13 Kwi '07

PopMart In Poznań!

PopMart In Poznań!

Za nami 10 rocznica wydania albumu "PoP" oraz rozpoczęcia oszałamiającej trasy "PopMart Tour", w Poznaniu odbędzie się impreza nawiązująca do obu wydarzeń.

"U2 Rock Party" w klubie IQ odbędzie się pod hasłem "Back To PopMart", czyli powrotu do - zdaniem organizatorów i z pewnością nie tylko - najbardziej (...)

22:32 12 Kwi '07

The Edge doktorem!!!

Spokojnie, gitarzysta U2 nie ma zamiaru zmieniać zawodu... W przyszłym miesiącu odbierze honorowy doktorat college'u w Bostonie.

Berklee College of Music w Bostonie przyzna cenne wyróżnienie za osiągnięcia muzyczne oraz wkład jaki The Edge wniósł do amerykańskiej ale i (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Po wojnie w Zatoce Perskiej w pełni rozumiem surrealizm. To chyba była jedyna reakcja. Rozumiem teraz dlaczego po wojnie Picasso nie mógł już malować ludzkich twarzy - Bono