11:11 20 Kwi '07

Bono i The Edge napiszą muzykę dla Spider-Mana

Bono i The Edge napiszą muzykę dla Spider-Mana

Potwierdziły się informacje o tym, że członkowie zespołu U2, Bono i The Edge, napiszą muzykę do brodwayowskiego spektaklu o Spider-Manie.

Muzycy podjęli się zadania napisania muzyki do scenicznej adaptacji przygód Spider-Mana, której produkcją zajmie się Julie Taymor (znana m.in. ze (...)

09:05 20 Kwi '07

Merkel z Bono o Afryce

Merkel z Bono o Afryce

W ostatni wtorek odbyło się spotkanie kanclerz Niemiec- Angeli Merkel z Paulem Hewsonem. Głównym tematem rozmów były problemy Afryki.

Bono spotkał się z Merkel, aby lobbować za umieszczeniem problemów kontynentu afrykańskiego w planie rozmów na najbliższym szczycie G8, którego (...)

00:51 18 Kwi '07

Bono i The Edge w sieci Spider-Mana?

Bono i The Edge w sieci Spider-Mana?

Bono i The Edge są w trakcie negocjacji dotyczących udziału artystów w realizacji spektaklu o Spider-Manie.

Muzycy U2 mieliby napisać muzykę na potrzeby broadwayowskiej adaptacji. Produkcją zająć miałaby się Julie Taymor, która ma na koncie m.in. sceniczną (...)

13:00 13 Kwi '07

PopMart In Poznań!

PopMart In Poznań!

Za nami 10 rocznica wydania albumu "PoP" oraz rozpoczęcia oszałamiającej trasy "PopMart Tour", w Poznaniu odbędzie się impreza nawiązująca do obu wydarzeń.

"U2 Rock Party" w klubie IQ odbędzie się pod hasłem "Back To PopMart", czyli powrotu do - zdaniem organizatorów i z pewnością nie tylko - najbardziej (...)

22:32 12 Kwi '07

The Edge doktorem!!!

Spokojnie, gitarzysta U2 nie ma zamiaru zmieniać zawodu... W przyszłym miesiącu odbierze honorowy doktorat college'u w Bostonie.

Berklee College of Music w Bostonie przyzna cenne wyróżnienie za osiągnięcia muzyczne oraz wkład jaki The Edge wniósł do amerykańskiej ale i (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • The End is coming? Jacob

    To co? Koniec czy nie-koniec? :D     Trzynastka w Berlinie była ostatnim kawałkiem U2 zagranym na koncercie w historii... więcej

  • U2360° Tour 2009 - 2011 MirekT

    Afryka jest kontynentem a nie krajem. RPA jest cywilizowanym krajem, w którym wojny już w sumie się pokończyły, pozostały pewne... więcej

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono