04:57 19 Maj '07

U2 pomoże Hillary Clinton?

U2 pomoże Hillary Clinton?

Rockowa grupa U2 jest faworytem w gronie kandydatów, których piosenki mogą pojawić się w kampanii wyborczej Hillary Clinton.

Kandydatka partii demokratycznej na prezydenta USA ogłosiła na swojej stronie internetowej konkurs, w którym internauci mogą głosować na piosenkę, jaka (...)

21:29 17 Maj '07

Bono prezentuje Raport DATA 2007

Bono prezentuje Raport DATA 2007

Bono przedstawił w Berlinie wspólnie z Bobem Geldofem i Herbertem Grönemeyerem aktualny raport z działalności kampanii DATA.

Główną tezą raportu jest fakt, iż pomoc rozwijana w Afryce jest coraz owocniejsza, podczas gdy panstwa G8 mimo obietnic światowej walki z biedą pozostają w (...)

21:12 17 Maj '07

DVD z PopMartu znowu przesunięte...

DVD z PopMartu znowu przesunięte...

Po raz kolejny data wydania DVD "PopMart - Live From Mexico City" ulega zmianie...

Według wypowiedzi z Universal Austria wydanie DVD z Popmartu znów zostało przesunięte. Jako nowy termin podano lipiec, niestety bez określenia konkretnej (...)

09:02 17 Maj '07

Trójwymiarowe U2 w Cannes

Trójwymiarowe U2 w Cannes

Podczas trwającego od wczoraj (16 maja) festiwalu filmowego w Cannes swoją światową premierę mieć będzie trójwymiarowy film z zapisem koncertu irlandzkiej grupy U2.

Pokaz o którym pisaliśmy jakiś czas temu odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 maja w Kodak Pavilion. Produkcja składa się z fragmentów siedmiu (...)

10:21 16 Maj '07

Najlepsze rockowe albumy wszech czasów

Najlepsze rockowe albumy wszech czasów

Tym razem zestawienie zostało przygotowane przez BBC - nie zabrakło w nim U2.

Płytą numer jeden okazał się album "Born In The USA" Bruce'a Springsteena, wydany w 1984 roku. Do dziś krążek rozszedł się w liczbie 15 milionów (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Koncerty soulmate.

    kto chciałby się wybrać jutro na Paulę & Karola w Wwie? mam w zapasie jeden wolny bilet :) więcej

  • Pearl Jam Max

    Oba Spodki, zarówno CD jak i digital, przecenione:   https://pearljam.com/shop/music/bootlegs/katowice-6162000-bootleg-cd więcej

  • Warszawska Wigilia Wtymroku. '17. Owłos

    Przyznaję, że mi też się jeszcze trudno okreslić :/    Obecnie 16.12 mam wolny ale mam podejrzenia, że wtedy moga mi k... więcej

Wyśmiewaliśmy się ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku, że nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę - Bono