04:57 19 Maj '07

U2 pomoże Hillary Clinton?

U2 pomoże Hillary Clinton?

Rockowa grupa U2 jest faworytem w gronie kandydatów, których piosenki mogą pojawić się w kampanii wyborczej Hillary Clinton.

Kandydatka partii demokratycznej na prezydenta USA ogłosiła na swojej stronie internetowej konkurs, w którym internauci mogą głosować na piosenkę, jaka (...)

21:29 17 Maj '07

Bono prezentuje Raport DATA 2007

Bono prezentuje Raport DATA 2007

Bono przedstawił w Berlinie wspólnie z Bobem Geldofem i Herbertem Grönemeyerem aktualny raport z działalności kampanii DATA.

Główną tezą raportu jest fakt, iż pomoc rozwijana w Afryce jest coraz owocniejsza, podczas gdy panstwa G8 mimo obietnic światowej walki z biedą pozostają w (...)

21:12 17 Maj '07

DVD z PopMartu znowu przesunięte...

DVD z PopMartu znowu przesunięte...

Po raz kolejny data wydania DVD "PopMart - Live From Mexico City" ulega zmianie...

Według wypowiedzi z Universal Austria wydanie DVD z Popmartu znów zostało przesunięte. Jako nowy termin podano lipiec, niestety bez określenia konkretnej (...)

09:02 17 Maj '07

Trójwymiarowe U2 w Cannes

Trójwymiarowe U2 w Cannes

Podczas trwającego od wczoraj (16 maja) festiwalu filmowego w Cannes swoją światową premierę mieć będzie trójwymiarowy film z zapisem koncertu irlandzkiej grupy U2.

Pokaz o którym pisaliśmy jakiś czas temu odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 maja w Kodak Pavilion. Produkcja składa się z fragmentów siedmiu (...)

10:21 16 Maj '07

Najlepsze rockowe albumy wszech czasów

Najlepsze rockowe albumy wszech czasów

Tym razem zestawienie zostało przygotowane przez BBC - nie zabrakło w nim U2.

Płytą numer jeden okazał się album "Born In The USA" Bruce'a Springsteena, wydany w 1984 roku. Do dziś krążek rozszedł się w liczbie 15 milionów (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. Zigy Stardust

    chyba najbardziej aktualny kawałek po tych wyborach moim zdaniem, dołująca ta myśl...   https://www.youtube.com/watch?v=A8d... więcej

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam