04:57 19 Maj '07

U2 pomoże Hillary Clinton?

U2 pomoże Hillary Clinton?

Rockowa grupa U2 jest faworytem w gronie kandydatów, których piosenki mogą pojawić się w kampanii wyborczej Hillary Clinton.

Kandydatka partii demokratycznej na prezydenta USA ogłosiła na swojej stronie internetowej konkurs, w którym internauci mogą głosować na piosenkę, jaka (...)

21:29 17 Maj '07

Bono prezentuje Raport DATA 2007

Bono prezentuje Raport DATA 2007

Bono przedstawił w Berlinie wspólnie z Bobem Geldofem i Herbertem Grönemeyerem aktualny raport z działalności kampanii DATA.

Główną tezą raportu jest fakt, iż pomoc rozwijana w Afryce jest coraz owocniejsza, podczas gdy panstwa G8 mimo obietnic światowej walki z biedą pozostają w (...)

21:12 17 Maj '07

DVD z PopMartu znowu przesunięte...

DVD z PopMartu znowu przesunięte...

Po raz kolejny data wydania DVD "PopMart - Live From Mexico City" ulega zmianie...

Według wypowiedzi z Universal Austria wydanie DVD z Popmartu znów zostało przesunięte. Jako nowy termin podano lipiec, niestety bez określenia konkretnej (...)

09:02 17 Maj '07

Trójwymiarowe U2 w Cannes

Trójwymiarowe U2 w Cannes

Podczas trwającego od wczoraj (16 maja) festiwalu filmowego w Cannes swoją światową premierę mieć będzie trójwymiarowy film z zapisem koncertu irlandzkiej grupy U2.

Pokaz o którym pisaliśmy jakiś czas temu odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 maja w Kodak Pavilion. Produkcja składa się z fragmentów siedmiu (...)

10:21 16 Maj '07

Najlepsze rockowe albumy wszech czasów

Najlepsze rockowe albumy wszech czasów

Tym razem zestawienie zostało przygotowane przez BBC - nie zabrakło w nim U2.

Płytą numer jeden okazał się album "Born In The USA" Bruce'a Springsteena, wydany w 1984 roku. Do dziś krążek rozszedł się w liczbie 15 milionów (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono