07:02 4 Cze '07

U2 nagrywają w Afryce

U2 nagrywają w Afryce

Oficjalna strona zespołu potwierdziła, że U2 rejestrują nowy materiał w jednym z marokańskich miast. Irlandczyków wspomaga nieodłączny tandem, czyli Daniel Lanois i Brian Eno.

Zespół przyzwyczaił nas, że nagrywać można wszędzie. Tym razem tymczasowe studio U2 zostało ustawione w średniowiecznym mieście Fez, jednym z (...)

03:17 4 Cze '07

Bono kardynałem globalnego ocieplenia (update)

Bono kardynałem globalnego ocieplenia (update)

Jak podaje dzisiejszy "Wprost": "Papieżem tej nowej religii został były wiceprezydent USA Al Gore, a jednym z kardynałów lider U2 - Bono"

I na tym stwierdzeniu kończy się tak naprawdę udział Bono w tym artykule. Jego głównym tematem jest wzbudzanie klimatycznej histerii, przez znane (...)

07:10 29 Maj '07

Fani do U2: nie mieszajcie muzyki i polityki.

Fani do U2: nie mieszajcie muzyki i polityki.

Serwis atu2.com przygotował dla czytelników ankietę, w której mieli się oni wypowiedzieć na temat wykorzystania piosenek U2 w kampaniach politycznych...

Wynik sondy, która jeszcze się nie zakończyła jest jednoznaczny i raczej nie ma szans by uległ zmianie. Aż 76 % fanów U2 (odwiedzających atu2.com) jest (...)

15:11 28 Maj '07

DVD z Popmartu opóźnione.

DVD z Popmartu opóźnione.

Polska premiera dopiero po wakacjach, 3 września.

Więcej na naszym forum: u2forums.com

11:21 27 Maj '07

Wokalista Pet Shop Boys atakuje

Wokalista Pet Shop Boys atakuje

Neil Tennant skrytykował koncerty pod hasłem "Live Earth", przy okazji oberwało się również Bono.

Tennant, zdenerwowany ideą mówienia ludziom o czymś, z czego sobie dobrze zdają sprawę stwierdził jasno - "Nie zagram na Live Earth".
Koncerty z cyklu Live (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Koncerty soulmate.

    kto chciałby się wybrać jutro na Paulę & Karola w Wwie? mam w zapasie jeden wolny bilet :) więcej

  • Pearl Jam Max

    Oba Spodki, zarówno CD jak i digital, przecenione:   https://pearljam.com/shop/music/bootlegs/katowice-6162000-bootleg-cd więcej

  • Warszawska Wigilia Wtymroku. '17. Owłos

    Przyznaję, że mi też się jeszcze trudno okreslić :/    Obecnie 16.12 mam wolny ale mam podejrzenia, że wtedy moga mi k... więcej

Wyśmiewaliśmy się ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku, że nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę - Bono