15:07 21 Cze '07

XI Zlot Fanów U2 w Poznaniu - zdjęcia!!

XI Zlot Fanów U2 w Poznaniu - zdjęcia!!

POP-MALTa - XI Zlot Fanów U2 w Poznaniu już 22 czerwca! Wśród wielu atrakcji są m.in. projekcje koncertów U2 na wielkim ekranie ...

... Kina Letniego Malta-Ski.
22 czerwca 2007 r., do Poznania zjadą się fani U2 z całej Polski. Kino letnie Malta-Ski, zamieni się w tym dniu w arenę Pop-MALTu (...)

07:02 19 Cze '07

Paul McCartney ukradł marynarkę Bono

Paul McCartney ukradł marynarkę Bono

Paul McCartney na potrzeby występy na Live 8 ubrał się w marynarkę Bono. Wziął ją jednak bez zgody właściciela.

Lider zespołu U2 był zaskoczony, gdy podczas wspólnego wykonania "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band" były Beatles miał na sobie jego ubrania. Irlandczyk (...)

08:32 12 Cze '07

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Szukasz odpowiedzi na to pytanie? Ten news jest dla Ciebie...

Zapraszamy do działu z artykułami, gdzie umieściliśmy główny tekst, pochodzący ze specjalnego wydania Independent, redagowanego przez Bono:

07:24 12 Cze '07

Geldof i Bono sceptycznie o pomocy G8 dla Afryki

Geldof i Bono sceptycznie o pomocy G8 dla Afryki

Organizacje działające na rzecz rozwoju krajów Afryki i znani muzycy Bob Geldof i Bono sceptycznie ocenili zapewnienia ze strony G8 o zwiększeniu międzynarodowej pomocy dla tego kontynentu.

Przywódcy najbardziej uprzemysłowionych państw świata ogłosili w piątek na szczycie G8 w niemieckim Heiligendamm, iż na walkę z AIDS, malarią i (...)

00:07 10 Cze '07

Bono nie wierzy przywódcom

Bono nie wierzy przywódcom

Podczas szczytu G8, najbogatsze państwa świata uznały, że przekażą 60 miliardów dolarów na walkę z ubóstwem w Afryce. Irlandzki gwiazdor wątpi w obietnice.

Według Bono, tylko ułamek z tej kwoty tak naprawdę trafi do potrzebujących. Według antyglobalistów, jedynie około 3 miliardy dolarów może trafić do (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono