15:07 21 Cze '07

XI Zlot Fanów U2 w Poznaniu - zdjęcia!!

XI Zlot Fanów U2 w Poznaniu - zdjęcia!!

POP-MALTa - XI Zlot Fanów U2 w Poznaniu już 22 czerwca! Wśród wielu atrakcji są m.in. projekcje koncertów U2 na wielkim ekranie ...

... Kina Letniego Malta-Ski.
22 czerwca 2007 r., do Poznania zjadą się fani U2 z całej Polski. Kino letnie Malta-Ski, zamieni się w tym dniu w arenę Pop-MALTu (...)

07:02 19 Cze '07

Paul McCartney ukradł marynarkę Bono

Paul McCartney ukradł marynarkę Bono

Paul McCartney na potrzeby występy na Live 8 ubrał się w marynarkę Bono. Wziął ją jednak bez zgody właściciela.

Lider zespołu U2 był zaskoczony, gdy podczas wspólnego wykonania "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band" były Beatles miał na sobie jego ubrania. Irlandczyk (...)

08:32 12 Cze '07

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Szukasz odpowiedzi na to pytanie? Ten news jest dla Ciebie...

Zapraszamy do działu z artykułami, gdzie umieściliśmy główny tekst, pochodzący ze specjalnego wydania Independent, redagowanego przez Bono:

07:24 12 Cze '07

Geldof i Bono sceptycznie o pomocy G8 dla Afryki

Geldof i Bono sceptycznie o pomocy G8 dla Afryki

Organizacje działające na rzecz rozwoju krajów Afryki i znani muzycy Bob Geldof i Bono sceptycznie ocenili zapewnienia ze strony G8 o zwiększeniu międzynarodowej pomocy dla tego kontynentu.

Przywódcy najbardziej uprzemysłowionych państw świata ogłosili w piątek na szczycie G8 w niemieckim Heiligendamm, iż na walkę z AIDS, malarią i (...)

00:07 10 Cze '07

Bono nie wierzy przywódcom

Bono nie wierzy przywódcom

Podczas szczytu G8, najbogatsze państwa świata uznały, że przekażą 60 miliardów dolarów na walkę z ubóstwem w Afryce. Irlandzki gwiazdor wątpi w obietnice.

Według Bono, tylko ułamek z tej kwoty tak naprawdę trafi do potrzebujących. Według antyglobalistów, jedynie około 3 miliardy dolarów może trafić do (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Luźny Wąt Muzyczny acr

    Przeczytałem ciekawe artykuły o tym jak żyjące istoty, w tym homo sapiens, reagują na dźwięki, zestawy harmoniczne. Ale. Jeśli z... więcej

  • U2.COM feedback

    na mnie przesyłka czekała po powrocie z AUS. listonosz wcisnął paczkę w skrzynkę na listy.. więcej

  • Off Festival 2020 (07-09.08.20) feedback

    ja w sobotę jestem na pewno. Iggiego nie odpuszczę. zobaczę jak się sytuacja rozwinie, ale jest duża szansa, że przytulę w tym r... więcej

Aby stać się w czymś dobrym, trzeba być egoistą, a żeby stać się czymś wspaniałym, trzeba być bardzo chciwym. Bez tej chciwości nie zdołasz nic osiągnąć. Musisz pragnąć zdobyć dla swojej muzyki wszystko. Dlatego też nigdy nie powiniene - Bono