09:14 1 Gru '05

Don't Give Up Africa

Don't Give Up Africa ^  ^  ^  ^

Alicia Keys i Bono maja nadzieję, że uratują życia afrykańskich dzieci przez tą piosenkę.

Obydwie gwiazdy nagarały "Don't Give Up (Africa)", a zysk ze sprzedaży przeznaczą na Keep A Child Alive, orgaznizacji, która dostarcza leków i niezbędnych środków medycznych dla rodzin zarażonych wirusem HIV.
Piosenka będzie dostępna wyłącznie na płatnym serwisie iTunes od przyszłego wtorku. Co do samego nagarania; Alicia Keyes występując na scenie połączyła sie satelitarnie z Bono, który pojawił się na ekranie, wypowiadając pierwsze słowa “Turn me on, Alicia”.

"Kocham tą piosenkę. Kocham też Bono. Mam wielki szacunek do tego co zrobił na rzecz Afryki, i podziwiam go za to, że umie wykorzystać swoją sławę do czynienia dobra na tym świecie." - powiedziała Alicia Keyes.

"AIDS jest najważniejszym problemem, któremu stawiamy czoło, ponieważ zwalczając biedę, zastanawiamy sie kim tak naprawdę jesteśmy jako ludzie."

Piosenka "Don't Give Up" w oryginale została wykonana przez Petera Gabriela i Kate Bush w 1986 roku.

link do organizacji: http://www.keepachildalive.org

Bono & Alicia "Don't Give Up" (Quicktime video): http://www.keepachildalive.org/dont.html

  • Max (źródło: własne, keepachildalive.org)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • edyta, 16:17 5 Gru '05

    oj..Alicjo, wszyscy kochamy Bono;) i nie dziwie sie jej ze chciała zaspiewać tak piękny utwór własnie z nim. mysle ze duet całkiem niezły:)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam