17:12 5 Wrz '07

Nasz reżyser znowu w akcji!

Nasz reżyser znowu w akcji!

Bartek Bugajski nie daje nam zapomnieć o swoich produkcjach... Tym razem zaskakuje nas poprawioną wersją własnego klipu do "Acrobat".

Jak napisał na The Joshua Forum: "Postanowiłem nie spoczywać na laurach i "poprawić" starego Acrobata (z racji tego, że dla mnie formuła korzystania z (...)

10:40 2 Wrz '07

Tydzień pod znakiem Popmartu!

Tydzień pod znakiem Popmartu!

Z niecierpliwością czekamy na 7 września i premierę DVD "Popmart - Live From Mexico City". Jak prezentuje się to wydawnictwo od strony wizualnej? Sprawdź tutaj!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia okładek i książeczki znajdującej się wewnątrz płyt (wydanie pojedyncze i podwójne):
Galeria
A poniżej link do (...)

09:18 29 Sie '07

Poznamy Poznań jesienią!

Poznamy Poznań jesienią!

Zarezerwujcie czas 10 listopada 2007 roku (sobota) - tego dnia będzie miał miejsce kolejny zlot organizowany przez ZBYCHa.

Jak napisał na The Joshua Forum ZBYCH - organizator akcji "Flaga" na koncercie U2 w Chorzowie, w 2005 roku:
"Tym razem bez fajerwerków ale co to byłby za listopad (...)

08:52 29 Sie '07

Z obozu U2 powiało świeżością...

Z obozu U2 powiało świeżością...

Dobre wieści docierają z obozu U2. Producent zespołu, Daniel Lanois, zapewnia, że artyści są w szczytowej formie.

Jeśli wierzyć słowom Kanadyjczyka, czeka nas kolejna wielka płyta Irlandczyków. - Sesja przypomina tę, z okresu "Achtung Baby" - wyjaśnia twórca. - (...)

08:39 28 Sie '07

PoPMart z Mexico City hitem!

PoPMart z Mexico City hitem!

Do premiery DVD "PopMart Live from Mexico City" pozostało jeszcze trochę czasu, a pozycja już teraz jest jednym z hitów sklepu internetowego Merlin.pl.

Koncert będzie dostępny w sprzedaży od 10 września, mimo to już teraz znajduje się na 3 miejscu wśród najchętniej zamawianych zapowiedzi muzycznych.
Z (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono