12:07 10 Wrz '07

Z wizytą u Antona

Z wizytą u Antona

Podczas gdy na temat U2 krąży ostatnio niewiele informacji, współpracownicy zespołu wydają się być bardziej pracowici. Nie nudzi sie w szczególności Antonowi Corbijnowi.

5 października wchodzi do brytyjskich kin jego pierwszy film "Control". Obraz na temat życia Ian'a Curtisa, wokalisty i tekściarza zespołu Joy Division, (...)

11:45 10 Wrz '07

The Edge na "GQ Awards".

The Edge na "GQ Awards".

W ubiegły wtorek The Edge pojawił się w Londynie na rozdaniu nagród czasopisma dla mężczyzn "GQ". Uhonorował swojego dobrego kolegę, Jonathana Ive'a, projektanta iPoda.

"Okay! Ręce w górę jeśli ktoś posiada Zune!" - The Edge w Royal Opera House, wywołał do odpowiedzi tych, którzy mają konkurencyjny odtwarzacz Microsoftu. (...)

16:51 9 Wrz '07

MTV VMA 2007 nie dla U2...

MTV VMA 2007 nie dla U2...

Tym razem się nie udało, Bono i spółkę uprzedzili młodsi koledzy po fachu...

W kategorii "Najbardziej wstrząsająca współpraca" duet U2 i Green Day uprzedziła Beyoncé i Shakira w utworze "Beautiful Liar". Natomiast "Najlepszy na (...)

16:45 9 Wrz '07

Bono był jak syn...

Bono był jak syn...

Terri Robson, manager Luciano Pavarottiego podzielił się przemyśleniami na temat specjalnych relacji jakie łączyły wielkiego tenora i Bono.

Terri Robson stwierdził, że Pavarotti, który miał cztery córki, patrzył na Bono jak na własnego syna.
Bono, Ali oraz The Edge brali udział we (...)

07:47 8 Wrz '07

Bono na pogrzebie "wielkiego Luciano".

Bono na pogrzebie "wielkiego Luciano".

Na małym cmentarzu pod Modeną zostanie dziś pochowany Luciano Pavarotti. Uroczystości pogrzebowe w których weźmie udział wiele osobistości rozpoczną się o godzinie 15.

W pogrzebie słynnego tenora, zmarłego w czwartek, wezmą udział osobistości ze świata polityki i kultury. Nie zabraknie również zwykłych fanów talentu (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono