12:07 10 Wrz '07

Z wizytą u Antona

Z wizytą u Antona

Podczas gdy na temat U2 krąży ostatnio niewiele informacji, współpracownicy zespołu wydają się być bardziej pracowici. Nie nudzi sie w szczególności Antonowi Corbijnowi.

5 października wchodzi do brytyjskich kin jego pierwszy film "Control". Obraz na temat życia Ian'a Curtisa, wokalisty i tekściarza zespołu Joy Division, (...)

11:45 10 Wrz '07

The Edge na "GQ Awards".

The Edge na "GQ Awards".

W ubiegły wtorek The Edge pojawił się w Londynie na rozdaniu nagród czasopisma dla mężczyzn "GQ". Uhonorował swojego dobrego kolegę, Jonathana Ive'a, projektanta iPoda.

"Okay! Ręce w górę jeśli ktoś posiada Zune!" - The Edge w Royal Opera House, wywołał do odpowiedzi tych, którzy mają konkurencyjny odtwarzacz Microsoftu. (...)

16:51 9 Wrz '07

MTV VMA 2007 nie dla U2...

MTV VMA 2007 nie dla U2...

Tym razem się nie udało, Bono i spółkę uprzedzili młodsi koledzy po fachu...

W kategorii "Najbardziej wstrząsająca współpraca" duet U2 i Green Day uprzedziła Beyoncé i Shakira w utworze "Beautiful Liar". Natomiast "Najlepszy na (...)

16:45 9 Wrz '07

Bono był jak syn...

Bono był jak syn...

Terri Robson, manager Luciano Pavarottiego podzielił się przemyśleniami na temat specjalnych relacji jakie łączyły wielkiego tenora i Bono.

Terri Robson stwierdził, że Pavarotti, który miał cztery córki, patrzył na Bono jak na własnego syna.
Bono, Ali oraz The Edge brali udział we (...)

07:47 8 Wrz '07

Bono na pogrzebie "wielkiego Luciano".

Bono na pogrzebie "wielkiego Luciano".

Na małym cmentarzu pod Modeną zostanie dziś pochowany Luciano Pavarotti. Uroczystości pogrzebowe w których weźmie udział wiele osobistości rozpoczną się o godzinie 15.

W pogrzebie słynnego tenora, zmarłego w czwartek, wezmą udział osobistości ze świata polityki i kultury. Nie zabraknie również zwykłych fanów talentu (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. margo

    Bo na rozładowanie wkurwa i złych emocji u mnie najlepiej się Vertigo sprawdza. Więc song na dziś I jak dobrze, że on jednak ujr... więcej

  • VinyLove Daniel84

    Rewelacyjny jest ten pomysł z nowymi-starymi okładkami Phila Collinsa.   PS. Telefunken robił bardzo dobry sprzęt analogowy... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam