09:02 19 Wrz '07

Zapraszamy w magiczną podróż!!!

Zapraszamy w magiczną podróż!!!

Dzięki uprzejmości Darka // Depe, wielkiego miłośnika U2 i kolekcjonera wszystkiego co z U2 związane prezentujemy Jego fotoreportaż z podróży do Irlandii.

Jak wygląda teraz miejsce gdzie kręcono "Pride"? Czy słynny Bonavox Store nadal stoi na swoim miejscu? I dlaczego ekspozycja dotycząca U2 w Hard Rock Cafe w (...)

08:34 19 Wrz '07

Dziennik: PopMart zupełnie nie do zniesienia...

Dziennik: PopMart zupełnie nie do zniesienia...

Na portalu Dziennik.pl ukazała się chłodna recenzja DVD "PopMart. Live From Mexico City". Przy okazji po nosie oberwało się również członkom U2..

Autor artykułu, Hubert Musiał pisze m.in: "[...]z perspektywy dekady występ U2 wygląda nie efektownie, ale efekciarsko. Zmęczony głos Bono gubi się w (...)

16:48 18 Wrz '07

Bono wspomaga legendę

Bono wspomaga legendę

Wokalista U2 skomponował utwór na nowy album legendy francuskiego rocka, Johnny'ego Halliday'a...

Bono skomponował utwór "I Am The Blues", który ukarze się na płycie 12 listopada.
Johnny Halliday jest legendą francuskiego rock and rolla. Debiutował w (...)

18:04 16 Wrz '07

Adam uprzedził Kate Moss

Adam uprzedził Kate Moss

Modelka Kate Moss upatrzyła sobie do kupienia willę w północno-wschodnim Londynie. Niestety miała pecha, bo domem zainteresował się również basista U2.

Moss chciała zapłacić za dom 6 milionów funtów, Adam Clayton przebił jej ofertę dwukrotnie - wyłożył 12,5 miliona funtów. Mimo tak wysokiej kwoty - wg. (...)

13:39 15 Wrz '07

Bono odbierze medal!

Bono odbierze medal!

27 września Bono odbierze w Filadelfii Medal Wolności - transmisję z ceremonii będzie można prześledzić na stronie LibertyMedal.org.

Jak już wcześniej pisaliśmy, Bono odbierze odznaczenie za wkład jaki on i organizacja DATA (wokalista U2 jest jej współzałożycielem) wnoszą w pomoc (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

 • Oasis Paweł =

  Nowy Liam:   https://www.youtube.com/watch?v=oAVlZxt1GHU     https://www.youtube.com/watch?v=ibmjHN4L8uM&t=5s więcej

 • Muzyczne rocznice, urodziny, wspominki itp Max

  Równo 40 lat temu odszedł Król.   https://www.youtube.com/watch?v=2Ox1Tore9nw   https://www.youtube.com/watch?v=4OZWRA... więcej

 • VinyLove Paweł =

  Rzeczywiście ten Stage się trochę różni od tego co mam na CD z boxa Zeit. Np The Gean Genie brakuje. Ale i tak w tym boxie niepo... więcej

 • David Bowie Wybierak

  Szukam tego: David Bowie - PinUps Radio Show 1. Rosalyn 2. Here Comes The Night 3. I Wish You Would 4. Sorrow 5. I Can't Explain... więcej

 • 1993-11-27 Sydney soulmate.

  Szkoda i mi, że nic z tego, ale może coś, gdzieś..   A co do U2start, to ano, mieli tam kiedyś wszystko i była też masa blo... więcej

Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono