06:14 26 Wrz '07

U2 wrócą do pracy w listopadzie

U2 wrócą do pracy w listopadzie

W wywiadzie dla magazynu JAM! Music Daniel Lanois powiedział, że zarówno on jak i Brian Eno w listopadzie wejdą do studia by dalej wspomagać U2 przy nagrywaniu nowego albumu.

05:52 26 Wrz '07

Nie będzie ...butów U2

Nie będzie ...butów U2

Firma Nike zaprzeczyła kontrowersyjnym pogłoskom, jakoby jedna z serii butów była inspirowana utworem U2 "Sunday Bloody Sunday".

Informacja pojawiła się na jednym z serwisów śledzących nowości na rynku obuwniczym. Wyłapana przez fanów U2 wywołała spore oburzenie, co z resztą nie (...)

05:22 26 Wrz '07

Kup portret Bono

Kup portret Bono

Obraz olejny przedstawiający Bono w chwili odbierania tytułu szlacheckiego został wystawiony na aukcję w Dublinie.

Dzieło Davida Nolana powstało w oparciu o fotografię zrobioną w trakcie marcowej ceremonii przez fotografa Juliana Besala i przedstawia wokalistę grupy U2 (...)

12:21 25 Wrz '07

Bono weźmie udział w dyskusji

Bono weźmie udział w dyskusji

29 września, w Nowym Jorku odbędzie się panel dyskusyjny dotyczacy aktywności młodzieży w walce z ubóstwem. Wśród zaproszonych uczestników jest wokalista U2.

W spotkaniu o nazwie "Giving - Live at the Apollo", wezmą również udział m.in. Alicia Keys, Shakira, Chris Rock i były prezydent USA Bill Clinton. Wątkiem (...)

11:31 25 Wrz '07

Zapoluj na remix

Zapoluj na remix

Jacknife Lee, producent, którego często można spotkać w studiu U2 umieścił na swojej nowej stronie remixy utworów irlandczyków.

Znaleźć ich jednak nie będzie łatwo, bo jak sami zobaczycie strona ma raczej nietypowy design. Podpowiadamy, że umieszczonymi remiksami są "Fast Cars", (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono