05:46 28 Wrz '07

Wokalista U2 odznaczony!!! (dodaliśmy wideo)

Wokalista U2 odznaczony!!! (dodaliśmy wideo)

Wczorajszego wieczora w Filadelfii, w Narodowym Centrum Konstytucji, Bono odebrał prestiżowy Medal Wolności.

W honorach pomagał odznaczony w zeszłym roku, były prezydent USA George H. W. Bush. Wokalista U2 i organizacja DATA, której Bono jest współzałożycielem (...)

04:47 28 Wrz '07

Bono nie może spać

Bono nie może spać

Bono nie może spać myśląc o kryzysie politycznym w Birmie i modli się, aby kampania przeciwko wojskowym rządom zakończyła się triumfem.

Wokalista grupy U2 jest wstrząśnięty nasilającymi się aktami przemocy, w wyniku których liczba ofiar konfrontacji pomiędzy wojskiem i protestującymi w (...)

08:34 27 Wrz '07

Wejdź na U2czat!

Wejdź na U2czat!

Przypominamy, że polscy fani U2 mają swój czat. Zachęcamy do czynnego brania udziału w dyskusjach.

Kultowy "U2 czat - U2 chad" gromadził swego czasu masę użytkowników... Nowe znajomości, żarliwe dyskusje, konkursy wiedzy o U2. Czas ponownie ożywić to (...)

08:07 27 Wrz '07

Kolekcjonerzy na start!

Kolekcjonerzy na start!

Dobre wieści dla kolekcjonerów... Reedycji na 180 gramowym, audiofilskim winylu doczekają się niektóre albumy U2.

Jak poinformował Depe na u2forums.com, opierając się na informacjach z listy dyskusyjnej CollectU2 (musicdirect.com) - na 180 gramowym winylu zostaną (...)

05:57 27 Wrz '07

Załoga Steve'a Averill'a na MI'07

Załoga Steve'a Averill'a na MI'07

Warto pojawić się w Dublinie między 5 a 7 października. Na festiwalu Music Ireland '07 będzie można zobaczyć bardzo atrakcyjną dla fanów U2 wystawę.

6 października (sobota) swój dorobek zaprezentuje firma "Four5One" należąca do Steve'a Averill'a - projektanta odpowiedzialnego za okładki płyt U2, (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono