15:50 4 Paź '07

Uwiecznieni U2

Uwiecznieni U2

Wygląda na to, że U2 doczekają się w Dublinie własnego muzeum. Na pomysł jego zbudowania wpadł biznesmen i przyjaciel zespołu, Harry Crosbie.

Crosbie ma nadzieję, że jego projekt przyciągnie miliony fanów zespołu z całego świata. Pomysł przewiduje utworzenie czegoś na wzór muzeum The Beatles (...)

07:24 3 Paź '07

Zagraj w "Lemon-Aid"!

Zagraj w "Lemon-Aid"!

Fani U2 mają okazję zagrać w grę przygotowaną z okazji premiery nowego DVD Irlandczyków, "Popmart - Live From Mexico City".

Zasady są proste - należy tak sterować sklepowym wózkiem, by wyłapać jak najwięcej cytryn. Zwykłe cytryny warte są od 10-40 punktów, różowe cytryny (...)

08:14 2 Paź '07

Bono nagrał piosenkę ze Spice Girls!?

Bono nagrał piosenkę ze Spice Girls!?

Girlsband Spice Girls nagrały nową piosenkę. W kompozycji będzie można usłyszeć niespodziewanego gościa. Będzie nim Bono, wokalista grupy U2.

Kawałek nagrany z Bono ma trafić na kompilację największych przebojów Spice Girls, która pojawi się w sklepach przed świętami Bożego Narodzenia. (...)

10:24 1 Paź '07

Bono i The Edge pracują dla Spider-Mana!

Bono i The Edge pracują dla Spider-Mana!

Bono jest pewien, że musical o Człowieku Pająku, do którego on i The Edge piszą muzykę będzie przełomowym widowiskiem teatralnym.

Wokalista U2 stwierdził, że jeśli uda się zrealizować zamierzenia reżyserki, Julie Taymor - spektakl wywróci teatr do góry nogami. Jak się wyraził ma (...)

09:04 28 Wrz '07

Kolejne wyróżnienie!!!

Kolejne wyróżnienie!!!

Międzynarodowa fundacja walcząca z malarią ogłosiła laureatów nagród Malaria Awards 2007. Wśród wyróżnionych jest wokalista U2.

Fundacja doceniła zeszłoroczną podróż Bono po krajach Afryki, w czasie której muzyk starał się skupić uwagę świata na problemie malarii ale również (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Możesz powiedzieć bardzo dużo o tym, co się dzieje na świecie pisząc o tym, jak dwoje ludzi bezustannie ze sobą walczy - Bono