15:50 4 Paź '07

Uwiecznieni U2

Uwiecznieni U2

Wygląda na to, że U2 doczekają się w Dublinie własnego muzeum. Na pomysł jego zbudowania wpadł biznesmen i przyjaciel zespołu, Harry Crosbie.

Crosbie ma nadzieję, że jego projekt przyciągnie miliony fanów zespołu z całego świata. Pomysł przewiduje utworzenie czegoś na wzór muzeum The Beatles (...)

07:24 3 Paź '07

Zagraj w "Lemon-Aid"!

Zagraj w "Lemon-Aid"!

Fani U2 mają okazję zagrać w grę przygotowaną z okazji premiery nowego DVD Irlandczyków, "Popmart - Live From Mexico City".

Zasady są proste - należy tak sterować sklepowym wózkiem, by wyłapać jak najwięcej cytryn. Zwykłe cytryny warte są od 10-40 punktów, różowe cytryny (...)

08:14 2 Paź '07

Bono nagrał piosenkę ze Spice Girls!?

Bono nagrał piosenkę ze Spice Girls!?

Girlsband Spice Girls nagrały nową piosenkę. W kompozycji będzie można usłyszeć niespodziewanego gościa. Będzie nim Bono, wokalista grupy U2.

Kawałek nagrany z Bono ma trafić na kompilację największych przebojów Spice Girls, która pojawi się w sklepach przed świętami Bożego Narodzenia. (...)

10:24 1 Paź '07

Bono i The Edge pracują dla Spider-Mana!

Bono i The Edge pracują dla Spider-Mana!

Bono jest pewien, że musical o Człowieku Pająku, do którego on i The Edge piszą muzykę będzie przełomowym widowiskiem teatralnym.

Wokalista U2 stwierdził, że jeśli uda się zrealizować zamierzenia reżyserki, Julie Taymor - spektakl wywróci teatr do góry nogami. Jak się wyraził ma (...)

09:04 28 Wrz '07

Kolejne wyróżnienie!!!

Kolejne wyróżnienie!!!

Międzynarodowa fundacja walcząca z malarią ogłosiła laureatów nagród Malaria Awards 2007. Wśród wyróżnionych jest wokalista U2.

Fundacja doceniła zeszłoroczną podróż Bono po krajach Afryki, w czasie której muzyk starał się skupić uwagę świata na problemie malarii ale również (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono