14:59 10 Paź '07

Nowe t-shirty One.org!

Nowe t-shirty One.org!

Kolejna akcja kampanii One do której możemy się przyłączyć.

Ubiegłego roku kampania One zebrała tysiące dolarów na pomoc dla dotkniętych AIDS, pracowników fabryki w Lesotho, w Afryce poprzez sprzedaż koszulek (...)

14:49 10 Paź '07

"Drzewo" Lipnickiego

"Drzewo" Lipnickiego

W ostatnim numerze pisma "Teraz Rock", w dziale "Przesłuchanie", znajdziemy ulubione albumy Tomasza "Lipy" Lipnickiego (obecnie projekt "Lipali"). Znalazło się też wśród nich miejsce dla płyty U2.

Wśród albumów "na rano" czy "na podróż", znajdziemy też żelazną pozycję "na zawsze", u "Lipy" jest to "The Joshua Tree". Tak muzyk mówi o tym albumie i o U2:

14:48 10 Paź '07

Bono jeszcze poczeka

Bono jeszcze poczeka

Tegorocznym laureatem Pokojowej Nagrody Nobla zostal były wiceprezydent USA Al Gore. Wśród kandydatów do tego prestiżowego wyróżnienia po raz kolejny pojawił się wokalista U2.

Uściślając Al Gore oraz organizacja zajmująca się zmianami klimatycznymi - IPCC otrzymali Nagrodę "za wysiłki na rzecz zwiększania wiedzy na temat zmian (...)

14:40 10 Paź '07

Pasażerowie po raz drugi?!?

Pasażerowie po raz drugi?!?

Chociaż są to niepotwierdzone informacje, coraz więcej źródeł mówi o tym, że U2 jednocześnie pracują nad dwoma projektami.

Strony podające informację powołują się na otoczenie zespołu. Gdyby okazało się to prawdą, prawdopodobnie mielibyśmy do czynienia z projektem (...)

14:38 10 Paź '07

Już nie zabiją Bono?

Już nie zabiją Bono?

Jakiś czas temu na brytyjskim rynku pojawił się zespół "Bono Must Die". Niestety z taką nazwą nie przetrwał długo.

Członkowie zespołu wypowiadali się o Bono w najgorszy sposób i twierdzili, że nigdy nie zmienią nazwy, bo inna do nich nie przemawia. Najwidoczniej jednak (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Coldplay meHau

    Dość szybko pojawił się zapis całego koncertu.   Kto nie był, to enjoy!     https://www.youtube.com/watch?v=P... więcej

  • Simple Minds Daniel84

    OO git, dziękuję za odnośnik. więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam