23:01 30 Paź '07

Sto lat, Larry!!!

Sto lat, Larry!!!

Larry Mullen Jr. - założyciel i perkusista zespołu U2 obchodzi dziś 46 urodziny. Dołącz się do życzeń, dodaj swój komentarz.

"Co za sens być największym zespołem rock`n`rollowym na świecie? - Trzeba być najlepszym" - powiedział kiedyś. Mimo, że jego wypowiedzi giną w ilości (...)

19:03 30 Paź '07

Kampania ONE i DATA łączą siły!

Kampania ONE i DATA łączą siły!

ONE Campaign i DATA (Debt, AIDS, Trade Africa), których współzałożycielem jest Bono łączą siły w Stanach Zjednoczonych by skuteczniej walczyć z problemami współczesnej Afryki.

W Stanach Zjednoczonych organizacja przyjęła nazwę ONE. Liczy sobie 2,4 miliona członków, którzy przyłączali się do ONE Campaign od 2004 roku, wtedy (...)

20:00 29 Paź '07

Zlot w Poznaniu - szczegóły!!!

Zlot w Poznaniu - szczegóły!!!

Szczegółowe informacje o XII Ogólnopolskim Zlocie Fanów U2 w Poznaniu.

20 lat Joshua Tree!
Fani U2 po raz kolejny zjadą się do Poznania - tym razem będą świętować 20 Urodziny kultowego albumu "The Joshua Tree". Wydany w 1987 roku (...)

19:26 29 Paź '07

"U2 3D" w styczniu

"U2 3D" w styczniu

Potwierdzają się wcześniejsze informacje, że trójwymiarowy obraz "U2 3D" trafi do kin w styczniu...

Jak poinformował magazyn "Variety", światowym dystrybutorem filmu będzie firma National Geographic Cinema Ventures. "U2 3D" będzie wyświetlany (...)

18:57 28 Paź '07

For Love Or Money?

For Love Or Money?

Agencja prasowa Associated Press zainteresowała się wynikami finansowymi wydawniczej firmy U2 Ltd.

Jak wynika z raportu przygotowanego przez dziennikarza Barry'ego O'Halloran'a, z zarobionych przez firmę 30 milionów dolarów (2006 rok), 25,8 milionów (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Po przyjeździe do Etiopii nie przeżyłem żadnego szoku kulturowego. Zupełnie inaczej było po powrocie tutaj. Zacząłem zadawać sobie podstawowoe pytania dotyczące życia w Pierwszym Świecie przeciwstawionym Trzeciemu. Ludzie, których zostawiłem - Bono