23:01 30 Paź '07

Sto lat, Larry!!!

Sto lat, Larry!!!

Larry Mullen Jr. - założyciel i perkusista zespołu U2 obchodzi dziś 46 urodziny. Dołącz się do życzeń, dodaj swój komentarz.

"Co za sens być największym zespołem rock`n`rollowym na świecie? - Trzeba być najlepszym" - powiedział kiedyś. Mimo, że jego wypowiedzi giną w ilości (...)

19:03 30 Paź '07

Kampania ONE i DATA łączą siły!

Kampania ONE i DATA łączą siły!

ONE Campaign i DATA (Debt, AIDS, Trade Africa), których współzałożycielem jest Bono łączą siły w Stanach Zjednoczonych by skuteczniej walczyć z problemami współczesnej Afryki.

W Stanach Zjednoczonych organizacja przyjęła nazwę ONE. Liczy sobie 2,4 miliona członków, którzy przyłączali się do ONE Campaign od 2004 roku, wtedy (...)

20:00 29 Paź '07

Zlot w Poznaniu - szczegóły!!!

Zlot w Poznaniu - szczegóły!!!

Szczegółowe informacje o XII Ogólnopolskim Zlocie Fanów U2 w Poznaniu.

20 lat Joshua Tree!
Fani U2 po raz kolejny zjadą się do Poznania - tym razem będą świętować 20 Urodziny kultowego albumu "The Joshua Tree". Wydany w 1987 roku (...)

19:26 29 Paź '07

"U2 3D" w styczniu

"U2 3D" w styczniu

Potwierdzają się wcześniejsze informacje, że trójwymiarowy obraz "U2 3D" trafi do kin w styczniu...

Jak poinformował magazyn "Variety", światowym dystrybutorem filmu będzie firma National Geographic Cinema Ventures. "U2 3D" będzie wyświetlany (...)

18:57 28 Paź '07

For Love Or Money?

For Love Or Money?

Agencja prasowa Associated Press zainteresowała się wynikami finansowymi wydawniczej firmy U2 Ltd.

Jak wynika z raportu przygotowanego przez dziennikarza Barry'ego O'Halloran'a, z zarobionych przez firmę 30 milionów dolarów (2006 rok), 25,8 milionów (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Koncerty soulmate.

    kto chciałby się wybrać jutro na Paulę & Karola w Wwie? mam w zapasie jeden wolny bilet :) więcej

  • Pearl Jam Max

    Oba Spodki, zarówno CD jak i digital, przecenione:   https://pearljam.com/shop/music/bootlegs/katowice-6162000-bootleg-cd więcej

  • Warszawska Wigilia Wtymroku. '17. Owłos

    Przyznaję, że mi też się jeszcze trudno okreslić :/    Obecnie 16.12 mam wolny ale mam podejrzenia, że wtedy moga mi k... więcej

Wyśmiewaliśmy się ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku, że nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę - Bono