08:55 5 Lis '05

Vertigo Tour Leg 4?!?

Vertigo Tour Leg 4?!? ^  ^  ^  ^

Pogłoski na temat kolejnej części trasy koncertowej stają sie coraz bardziej realne.

Pogłoski na temat kolejnej części trasy koncertowej stają sie coraz bardziej realne. Jak donosi serwis atu2.com jeden z fanów słyszał jak Paul McGuinness mówił o kolejnej części trasy Vertigo Tour w Australii i Japonii w 2006 roku. Z innych źródeł wynika, iż fan rozmawiający z managerem Vertigo Tour Jake'm Berrym dowiedział się że informacja o kolejnej części trasy zostanie ogłoszona najwcześniej na początku przyszłego tygodnia na stronie u2.com. Jak donosi dziś U2NewZooland.com U2 zagrają dwa koncerty w największym mieście Nowej Zelandii Auckland 16 i 17 marca 2006 roku na Stadionie Western Springs, czyżby stadionowy leg? :-)

  • lucas007 (źródło: własne, atU2.com, U2NewZooland.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    kmnd, 17:37 5 Lis '05

    swietnie swietnie :DD skoro mowa o 4 leg, nie wierze, ze nie zawitaja do europy... japonia i australia na poczatek, a latem/jesienia kto wie, moze zastukaja takze do nas? pozdro :-)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono