08:55 5 Lis '05

Vertigo Tour Leg 4?!?

Vertigo Tour Leg 4?!? ^  ^  ^  ^

Pogłoski na temat kolejnej części trasy koncertowej stają sie coraz bardziej realne.

Pogłoski na temat kolejnej części trasy koncertowej stają sie coraz bardziej realne. Jak donosi serwis atu2.com jeden z fanów słyszał jak Paul McGuinness mówił o kolejnej części trasy Vertigo Tour w Australii i Japonii w 2006 roku. Z innych źródeł wynika, iż fan rozmawiający z managerem Vertigo Tour Jake'm Berrym dowiedział się że informacja o kolejnej części trasy zostanie ogłoszona najwcześniej na początku przyszłego tygodnia na stronie u2.com. Jak donosi dziś U2NewZooland.com U2 zagrają dwa koncerty w największym mieście Nowej Zelandii Auckland 16 i 17 marca 2006 roku na Stadionie Western Springs, czyżby stadionowy leg? :-)

  • lucas007 (źródło: własne, atU2.com, U2NewZooland.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    kmnd, 17:37 5 Lis '05

    swietnie swietnie :DD skoro mowa o 4 leg, nie wierze, ze nie zawitaja do europy... japonia i australia na poczatek, a latem/jesienia kto wie, moze zastukaja takze do nas? pozdro :-)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono