01:08 2 Lis '07

Ankieta Atu2.com

Ankieta Atu2.com

Jak co roku, Załoga serwisu atu2.com przygotowała szczegółową ankietę dla fanów U2.

W porównaniu z poprzednim rokiem, niewiele pytań się zmieniło. Przeciętnie na wypełnienie ankiety trzeba poświęcić 20 minut.
Chętnych zapraszamy

00:38 2 Lis '07

Rocznicowe "The Joshua Tree" nadchodzi

Rocznicowe "The Joshua Tree" nadchodzi

W serwisie Amazon.de można zobaczyć jak wizualnie będzie się prezentował rocznicowy box-set "The Joshua Tree".

Niestety zdjęcie nie jest najwyższej jakości, można je zobaczyć TUTAJ.
Pod względem zawartości, rocznicowe wydanie "The Joshua Tree" opisaliśmy

12:16 1 Lis '07

Bono przemawia w Claremont

Bono przemawia w Claremont

Kolejny przystanek, na trasie pozamuzycznej działalności wokalisty U2.

Tym razem Bono pojawił się w Claremont McKenna College w Kalifornii. Jego wtorkowe wystąpienie dotyczyło ubóstwa i chorób z którymi borykają się kraje (...)

11:06 1 Lis '07

U2 na świątecznej składance

U2 na świątecznej składance

20 listopada trafi do sklepów specjalna składanka DVD "A Very Special Christmas - 20th Anniversary Music Video Collection". Znajdziemy na niej utwór U2, "Christmas (Baby Please Come Home)".

Na składance pojawiły się utwory, które można było znaleźć na jednej z ośmiu płyt audio "A Very Special Christmas", które zostały wydane na (...)

10:50 1 Lis '07

Motor Bono na aukcji

Motor Bono na aukcji

Nadarza się szansa by wejść w posiadanie motocykla Bono. Wspaniały Ducati 916 zostanie wystawiony na aukcji, z której dochód wesprze organizację niosącą pomoc biednym krajom Afryki.

Czerwony Ducati ma naprawdę wspaniałą historię. Wcześniej jego właścicielami byli, tragicznie zmarły wokalista INXS Michael Hutchence, oraz basista (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Reedycje wszystkich albumów U2 Unknown Caller

    Zamówiony komplet POP + walizka + WAIA w Empiku. Przydałyby się jeszcze reedycje na winylu Achtung Baby, Zooropy, Passengers i N... więcej

  • VinyLove depe

    18 maja ukaże się reedycja PULSE - PINK FLOYD 4xLP !!!  :)  :) Polowałem na ten unikat ale zafoliowane kopie wyceniane... więcej

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono