13:31 9 Lis '07

Reedycja The Joshua Tree: dodatkowe informacje

Reedycja The Joshua Tree: dodatkowe informacje

Pojawiły się informacje dotyczące dat wydania rocznicowej wersji albumu "The Joshua Tree". Niestety, przyjdzie nam jeszcze na to wydawnictwo trochę poczekać.

Według rzecznika Universal Music, najwcześniej nowe wydawnictwo będzie można nabyć w USA - 20 listopada (z wyjątkiem wersji winylowej, którą będzie (...)

13:30 9 Lis '07

Covery U2

Ci, którzy chcą sprawdzić jak w repertuarze U2 radzą sobie inni wykonawcy mogą sięgnąć po niżej przedstawione albumy.

13 listopada ukarze się album amerykańskiego zespołu Queensryche. Na albumie "Take Cover" znajdziemy wyłącznie covery utworów takich wykonawców jak The (...)

21:41 3 Lis '07

Dwa światy Bono

Dwa światy Bono

W wywiadzie dla pisma "Rolling Stone" Bono wyznaje, jak to jest być w zespole takim jak U2, a z drugiej strony angażować się w akcje charytatywne.

Wokalista U2 twierdzi, że jego działania polityczne i praca charytatywna pomogły mu docenić bycie w zespole.
Zapytany, co byłoby łatwiejsze - rezygnacja z (...)

20:08 2 Lis '07

Bono spotkał się z burmistrzem Nowego Jorku

Bono spotkał się z burmistrzem Nowego Jorku

Spotkanie odbyło się wczoraj, w nowojorskim ratuszu. Wokalista U2 i burmistrz Nowego Jorku, Michael Bloomberg rozmawiali o akcjach charytatywnych prowadzonych w Afryce.

Jak powiedział po spotkaniu Bono: "Interesuje mnie nie tylko jego gotówka, ale i biznesowa bystrość, która mogłaby przyczynić się do redukcji biedy na (...)

01:35 2 Lis '07

Mini-relacja z Claremont!!

Mini-relacja z Claremont!!

Jak się okazało, wśród fanów polujących na Bono przed i po wykładzie był fan z Polski. Zamieszczamy mini-relację i zdjęcia Wojtka.

Jak napisał Wojtek: "Tak sie składa, że jestem w USA jakiś czas i I'm following Bono :) w kilku miejscach (byłem na Keep A Child Alive - 25 października - nie mam za (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry