09:13 12 Lis '07

Bono i Stevie Wonder w duecie

Bono i Stevie Wonder w duecie

Panowie zaśpiewali razem utwór "Love Is In Need Of Love Today", który pojawia się na zakończenie dokumentu "Darfur Now: Six Stories. One Hope".

"Darfur Now: Six Stories One Hope", którego reżyserem jest Ted Braun, opowiada historię sześciu osób, które walczą o poprawę tragicznej sytuacji (...)

13:30 10 Lis '07

U2.com promuje nowe wydawnictwo

U2.com promuje nowe wydawnictwo

Na oficjalnej stronie zespołu U2 pojawił się mini-wywiad z Bono. Wokalista opowiada o utworze "Wave of Sorow (Birdland)", który znajdziemy na bonusowej płycie audio, dołączonej do rozszerzonego wydania reedycji albumu "The Joshua Tree"

Utwór "Wave Of Sorrow (Birdland)" jest jedynym, do którego Bono dodał nowy wokal. W wywiadzie przeprowadzonym w Nowym Jorku, Bono tłumaczy, że utwór jest (...)

13:37 9 Lis '07

Zlot w Poznaniu: ostatnie informacje!!

Zlot w Poznaniu: ostatnie informacje!!

Nasz zegar odliczający czas do zlotu nieuchronnie zbliża się do zera. Przedstawiamy kilka istotnych informacji, które pomogą Wam dotrzeć na miejsce imprezy.

Na początek szczegóły imprezy:
XII Ogólnopolski Zlot Fanów U2
klub Piwnica 21
ul. Wielka 21
start: 19:00 (klub będzie otwarty już wcześniej)
wstęp: (...)

13:34 9 Lis '07

Anton Corbijn w Polsce!!!

Anton Corbijn w Polsce!!!

Reżyser teledysków i fotograf m.in zespołu U2 pojawi się w Łodzi na festiwalu Plus Camerimage, by odebrać Nagrodę Specjalną dla Reżysera za Niezwykłe Osiągnięcia w Dziedzinie Klipów Muzycznych.

Anton Corbijn ostatnio wyreżyserował również film fabularny "Control", który jest biografią wokalisty zespołu Joy Division, Iana Curtisa. Film ten (...)

13:32 9 Lis '07

The Edge o The Who

The Edge o The Who

6 grudnia ukarze się podwójne DVD dokumentujące historię zespołu The Who. Na "Amazing Journey: The Story Of The Who", bo tak ma nazywać się dokument, wypowiada się również The Edge.

Wydawnictwo prezentuje się okazale. Dzięki niemu prześledzimy cztery dekady - od londyńskich początków zespołu, aż po czasy obecne. Znajdziemy w nim (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • U2 w TV acr

              Poza tym w najnowszym odcinku Bull'a (wiem że tylko ja oglądam, trudno) "is this one of thes... więcej

  • U2.COM MartinTexas

    Niestety tłuszcza U2.com zaczyna przeć w trochę innym kierunku i The Troubles zaczyna mieć problemy. Stan na dziś:   Song F... więcej

  • Ulubieni Wykonawcy Forum The Joshua - edycja 15 Bremo

    na pewno doślę swoją ;)   Pierwszą listę przesłał Bremo :) Widzisz, feedback? Czyny, nie słowa! :P więcej

W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono