09:13 12 Lis '07

Bono i Stevie Wonder w duecie

Bono i Stevie Wonder w duecie

Panowie zaśpiewali razem utwór "Love Is In Need Of Love Today", który pojawia się na zakończenie dokumentu "Darfur Now: Six Stories. One Hope".

"Darfur Now: Six Stories One Hope", którego reżyserem jest Ted Braun, opowiada historię sześciu osób, które walczą o poprawę tragicznej sytuacji (...)

13:30 10 Lis '07

U2.com promuje nowe wydawnictwo

U2.com promuje nowe wydawnictwo

Na oficjalnej stronie zespołu U2 pojawił się mini-wywiad z Bono. Wokalista opowiada o utworze "Wave of Sorow (Birdland)", który znajdziemy na bonusowej płycie audio, dołączonej do rozszerzonego wydania reedycji albumu "The Joshua Tree"

Utwór "Wave Of Sorrow (Birdland)" jest jedynym, do którego Bono dodał nowy wokal. W wywiadzie przeprowadzonym w Nowym Jorku, Bono tłumaczy, że utwór jest (...)

13:37 9 Lis '07

Zlot w Poznaniu: ostatnie informacje!!

Zlot w Poznaniu: ostatnie informacje!!

Nasz zegar odliczający czas do zlotu nieuchronnie zbliża się do zera. Przedstawiamy kilka istotnych informacji, które pomogą Wam dotrzeć na miejsce imprezy.

Na początek szczegóły imprezy:
XII Ogólnopolski Zlot Fanów U2
klub Piwnica 21
ul. Wielka 21
start: 19:00 (klub będzie otwarty już wcześniej)
wstęp: (...)

13:34 9 Lis '07

Anton Corbijn w Polsce!!!

Anton Corbijn w Polsce!!!

Reżyser teledysków i fotograf m.in zespołu U2 pojawi się w Łodzi na festiwalu Plus Camerimage, by odebrać Nagrodę Specjalną dla Reżysera za Niezwykłe Osiągnięcia w Dziedzinie Klipów Muzycznych.

Anton Corbijn ostatnio wyreżyserował również film fabularny "Control", który jest biografią wokalisty zespołu Joy Division, Iana Curtisa. Film ten (...)

13:32 9 Lis '07

The Edge o The Who

The Edge o The Who

6 grudnia ukarze się podwójne DVD dokumentujące historię zespołu The Who. Na "Amazing Journey: The Story Of The Who", bo tak ma nazywać się dokument, wypowiada się również The Edge.

Wydawnictwo prezentuje się okazale. Dzięki niemu prześledzimy cztery dekady - od londyńskich początków zespołu, aż po czasy obecne. Znajdziemy w nim (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Marcin Jurecki - Letni Dzień Marcin U2

    Siemka, nagrałem swój nowy utwór "Letni Dzień" wraz z teledyskiem, zachęcam wszystkich do wyrażania opinii na jego temat, koment... więcej

Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono