18:06 15 Lis '07

"U2 3D" w Polsce?

"U2 3D" w Polsce?

Być może jednak będziemy mogli zobaczyć w Polsce trójwymiarowy obraz "U2 3D".

Dotychczas nie było w Polsce kina, które mogłoby odtworzyć koncertowy montaż z trasy "Vertigo Tour" po Ameryce Południowej. Kina IMAX nie obsługują (...)

16:54 15 Lis '07

The Edge pomaga "One Laptop Per Child"!

The Edge pomaga "One Laptop Per Child"!

Gitarzysta U2 skomponował dźwięk początkowy, który znajdzie się w tzw. laptopie za sto dolarów.

Jak powiedział The Edge: "Jestem zachwycony, że mogę poprzeć One Laptop Per Child. To jest zdumiewający cel, w którym można użyć nowej technologii, by (...)

16:16 15 Lis '07

Wspomóż African Well Fund

Wspomóż African Well Fund

Serwis aukcyjny eBay prowadzi serię charytatywnych aukcji, z których dochód zostanie przeznaczony na rozwój projektów African Well Fund.

Wśród przedmiotów, które można wylicytować, fanów U2 z pewnością zainteresują m.in. koszulka One Campaign marki EDUN z podpisami Bono, jego żony Ali (...)

15:51 15 Lis '07

Powieść z U2 w tle

Powieść z U2 w tle

Na polskim rynku księgarskim, nakładem wydawnictwa "Czarne" ukazała się powieść "Koncert", której autorem jest Muharem Bazdulj. Jej tematem przewodnim jest legendarny koncert U2 w Sarajewie.

Jak pisze wydawca:
"23 września 1997 w Sarajewie odbył się koncert grupy U2. Występ legendarnego zespołu stał się epokowym wydarzeniem dla mieszkańców (...)

09:19 12 Lis '07

Posłuchaj zremasterowanego "The Joshua Tree"

Posłuchaj zremasterowanego "The Joshua Tree"

Serwis 7digital.com udostępnił 30 sekundowe fragmenty zremasterowanego albumu "The Joshua Tree". Można również posłuchać fragmentów utworów, które znajdziemy na bonusowej płycie audio.

Zachęcamy do odsłuchania, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. margo

    Bo na rozładowanie wkurwa i złych emocji u mnie najlepiej się Vertigo sprawdza. Więc song na dziś I jak dobrze, że on jednak ujr... więcej

  • VinyLove Daniel84

    Rewelacyjny jest ten pomysł z nowymi-starymi okładkami Phila Collinsa.   PS. Telefunken robił bardzo dobry sprzęt analogowy... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam