19:20 30 Paź '05

„Adopcji Na Odległość” ciąg dalszy.

„Adopcji Na Odległość” ciąg dalszy. ^ ^ ^ ^

Jak już wcześniej pisaliśmy, grupa polskich fanów U2 postanowiła włączyć się do akcji Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie

Aby pomóc jak największej liczbie dzieci i równocześnie ułatwić sprawę, fani podzielili się na grupy. Grupa, która jako pierwsza zdecydowała się dołączyć do akcji otrzymała już zdjęcie dziecka oraz informacje na jego temat.

Zaadoptowany został chłopiec o imieniu Christopher (na zdjęciu), ma trzynaście lat i pochodzi z wioski w Zambii. Mieszka z krewnymi, ponieważ jego matka nie żyje, a ojciec się nim nie interesuje. Ma sześcioro rodzeństwa. Pięciu braci i jedną siostrę. Christopher najbardziej lubi uczyć się języka angielskiego i matematyki. W wolnych chwilach, jak na prawdziwego chłopaka przystało, gra w piłkę. Zadeklarowane pieniądze zostaną przeznaczone na czesne i wyprawkę szkolną dla Christophera.

Wszystkim przypominamy, że nadal można dołączyć do „Adopcji Na Odległość”. W celu poznania szczegółów odwiedźcie stronę www.adopcja.salezjanie.pl lub „The Joshua Forum” gdzie „Adopcja” ma osobny topic: http://www.f.heh.pl/ftopic5300.html. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że warto pomagać innym.

 • U2roopa (źródło: własne, U2forums.com (The Joshua Forum))

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Avatar

  pigol, 17:53 8 Lis '05

  lepiej sie czlowiek czuja ja moze pomoc komus tak daleeko i tak blisko jednoczesnie ! Warto sie podlaczyc do tej kacji - to naprawde swietna idea !!! ZAPRASZAMY !!!

 • Avatar

  Doty, 14:49 31 Paź '05

  No śliczny i na mądrego wygląda. Mam nadzieję, że nasza pomoc pozwoli mu na realizację marzeń i życiowych planów.

 • Avatar

  Bombel, 23:00 30 Paź '05

  Jaki piękny ten nasz synuś :))) Apeluję do przyłaczania się do akcji :)) to naprawde fantastyczne uczucie

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Po przyjeździe do Etiopii nie przeżyłem żadnego szoku kulturowego. Zupełnie inaczej było po powrocie tutaj. Zacząłem zadawać sobie podstawowoe pytania dotyczące życia w Pierwszym Świecie przeciwstawionym Trzeciemu. Ludzie, których zostawiłem - Bono