19:20 30 Paź '05

„Adopcji Na Odległość” ciąg dalszy.

„Adopcji Na Odległość” ciąg dalszy. ^ ^ ^ ^

Jak już wcześniej pisaliśmy, grupa polskich fanów U2 postanowiła włączyć się do akcji Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie

Aby pomóc jak największej liczbie dzieci i równocześnie ułatwić sprawę, fani podzielili się na grupy. Grupa, która jako pierwsza zdecydowała się dołączyć do akcji otrzymała już zdjęcie dziecka oraz informacje na jego temat.

Zaadoptowany został chłopiec o imieniu Christopher (na zdjęciu), ma trzynaście lat i pochodzi z wioski w Zambii. Mieszka z krewnymi, ponieważ jego matka nie żyje, a ojciec się nim nie interesuje. Ma sześcioro rodzeństwa. Pięciu braci i jedną siostrę. Christopher najbardziej lubi uczyć się języka angielskiego i matematyki. W wolnych chwilach, jak na prawdziwego chłopaka przystało, gra w piłkę. Zadeklarowane pieniądze zostaną przeznaczone na czesne i wyprawkę szkolną dla Christophera.

Wszystkim przypominamy, że nadal można dołączyć do „Adopcji Na Odległość”. W celu poznania szczegółów odwiedźcie stronę www.adopcja.salezjanie.pl lub „The Joshua Forum” gdzie „Adopcja” ma osobny topic: http://www.f.heh.pl/ftopic5300.html. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że warto pomagać innym.

 • U2roopa (źródło: własne, U2forums.com (The Joshua Forum))

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Avatar

  pigol, 17:53 8 Lis '05

  lepiej sie czlowiek czuja ja moze pomoc komus tak daleeko i tak blisko jednoczesnie ! Warto sie podlaczyc do tej kacji - to naprawde swietna idea !!! ZAPRASZAMY !!!

 • Avatar

  Doty, 14:49 31 Paź '05

  No śliczny i na mądrego wygląda. Mam nadzieję, że nasza pomoc pozwoli mu na realizację marzeń i życiowych planów.

 • Avatar

  Bombel, 23:00 30 Paź '05

  Jaki piękny ten nasz synuś :))) Apeluję do przyłaczania się do akcji :)) to naprawde fantastyczne uczucie

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono