16:10 19 Lis '07

Z wizytą u Flooda

Z wizytą u Flooda

Mark Ellis, bardziej znany jako Flood, producent, który wielokrotnie pomagał U2 w studiu będzie pracował nad nowym albumem Sigur Rós.

Jak powiedział perkusista Orri Páll Dýrason "Spróbujemy popracować z nim przez dwa tygodnie i zobaczymy co z tego wyjdzie".
Zainteresowanie (...)

08:24 19 Lis '07

Bono i The Edge dostali zielone światło

Bono i The Edge dostali zielone światło

Koniec dublińskiej batalii o rozbudowę hotelu Clarence, którego właścicielem są muzycy U2. Władze miasta zapaliły dla inwestycji zielone światło, choć nie jednomyślnie.

Główną kością niezgody, która podzieliła władze miasta, Irlandzką Społeczność Georgiańską oraz An Taisce - Narodowy Fundusz Ochrony (...)

07:43 19 Lis '07

Była stylistka U2 wychodzi na prostą

Była stylistka U2 wychodzi na prostą

Lola Cashman, była stylistka U2, oskarżona o przywłaszczenie sobie pamiątek zespołu, mimo bankructwa wychodzi na prostą.

Była stylistka zespołu, była zmuszona we wrześniu ogłosić bankructwo, po tym jak została obciążona kwotą 450,000 euro opłat związanych z przegranym (...)

15:00 17 Lis '07

The Joshua Tree - deluxe edition na iTunes!

The Joshua Tree -  deluxe edition na iTunes!

Już w poniedziałek niecierpliwi będą mogli zakupić wersję deluxe zremasterowanego albumu "The Joshua Tree" poprzez sklep iTunes.

Niestety... Dotyczy to tylko Wielkiej Brytanii.
Fani z Polski poczekają na zakup wydawnictwa jeszcze ponad 2 tygodnie.

07:51 16 Lis '07

Z ostatniej chwili: Nowa piosenka + Wywiad

Z ostatniej chwili: Nowa piosenka + Wywiad

iLike opublikowała wywiad z Bono, a wraz z nim nową piosenkę zespołu - "Wave of Sorrow"! Piosenka zostanie wydana w...

... następny wtorek na zremasterowanym albumie Joshua Tree oraz na DVD. Utwór został napisany podczas sesji do Drzewa Joshue'go, lecz nigdy go nie ukończono.
(...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono