07:17 23 Lis '07

U2.com przestrzega!

U2.com przestrzega!

U2 dementują na swojej stronie internetowej pogłoski jakoby zespół planował koncerty na 2008 rok.

Niedawno pojawiły się informacje o tym, że zespół zagra koncerty m.in. w Londynie i Paryżu. Jak się okazało, były to tylko pogłoski. Zespół nie ma (...)

08:05 22 Lis '07

The Dalton Brothers Show

The Dalton Brothers Show

Udało się odkryć pierwszą niespodziankę na płycie DVD dołączonej do wersji deluxe "The Joshua Tree". Jest nią show The Dalton Brothers. Jak odkryć niespodziankę i kim u diabła jest band Daltonów? Zapraszamy tutaj.

Najpierw kilka słów o The Dalton Brothers. Była to "fałszywa" grupa składająca się ze wszystkich członków U2 występujących w przebraniu. Daltonowie (...)

16:38 21 Lis '07

The Joshua Tree - deluxe version (screeny)

The Joshua Tree - deluxe version (screeny)

Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się wydania zremasterowanego albumu "The Joshua Tree" przedstawiamy jak będzie wyglądała wersja deluxe.

Z naszej ankiety wynika, że większość z Was zakupi właśnie wersję deluxe. Teraz macie szansę zobaczyć na jakie wydawnictwo czekacie - a warto jeszcze (...)

06:36 21 Lis '07

U2.com: nowa oferta!

U2.com: nowa oferta!

U2.com przedstawiło nową ofertę dla osób, które wykupią płatną subskrypcję na stronie. Poprzednio można było otrzymać specjalne wydanie koncertu "ZooTv" z Sydney. Sprawdź co można zyskać tym razem.

Podstawowymi przywilejami, które przysługują nam po wykupienia konta za 45 dolarów są m.in. dostęp do wszystkich klipów wideo 1978-2007, "On The Road" (...)

06:02 20 Lis '07

Z ostatniej chwili: "Red Hill Minning Town" video na Youtube!!!

Z ostatniej chwili: "Red Hill Minning Town" video na Youtube!!!

Piękna chwila dla wszystkich fanów U2, którzy teledysk do "Red Hill Minning Town" znają tylko jako legendę. U2 umieścili go na swojej promocyjnej stronie w serwisie Youtube.

"Red Hill Minning Town":

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry