07:17 23 Lis '07

U2.com przestrzega!

U2.com przestrzega!

U2 dementują na swojej stronie internetowej pogłoski jakoby zespół planował koncerty na 2008 rok.

Niedawno pojawiły się informacje o tym, że zespół zagra koncerty m.in. w Londynie i Paryżu. Jak się okazało, były to tylko pogłoski. Zespół nie ma (...)

08:05 22 Lis '07

The Dalton Brothers Show

The Dalton Brothers Show

Udało się odkryć pierwszą niespodziankę na płycie DVD dołączonej do wersji deluxe "The Joshua Tree". Jest nią show The Dalton Brothers. Jak odkryć niespodziankę i kim u diabła jest band Daltonów? Zapraszamy tutaj.

Najpierw kilka słów o The Dalton Brothers. Była to "fałszywa" grupa składająca się ze wszystkich członków U2 występujących w przebraniu. Daltonowie (...)

16:38 21 Lis '07

The Joshua Tree - deluxe version (screeny)

The Joshua Tree - deluxe version (screeny)

Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się wydania zremasterowanego albumu "The Joshua Tree" przedstawiamy jak będzie wyglądała wersja deluxe.

Z naszej ankiety wynika, że większość z Was zakupi właśnie wersję deluxe. Teraz macie szansę zobaczyć na jakie wydawnictwo czekacie - a warto jeszcze (...)

06:36 21 Lis '07

U2.com: nowa oferta!

U2.com: nowa oferta!

U2.com przedstawiło nową ofertę dla osób, które wykupią płatną subskrypcję na stronie. Poprzednio można było otrzymać specjalne wydanie koncertu "ZooTv" z Sydney. Sprawdź co można zyskać tym razem.

Podstawowymi przywilejami, które przysługują nam po wykupienia konta za 45 dolarów są m.in. dostęp do wszystkich klipów wideo 1978-2007, "On The Road" (...)

06:02 20 Lis '07

Z ostatniej chwili: "Red Hill Minning Town" video na Youtube!!!

Z ostatniej chwili: "Red Hill Minning Town" video na Youtube!!!

Piękna chwila dla wszystkich fanów U2, którzy teledysk do "Red Hill Minning Town" znają tylko jako legendę. U2 umieścili go na swojej promocyjnej stronie w serwisie Youtube.

"Red Hill Minning Town":

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

 • Oasis Paweł =

  Nowy Liam:   https://www.youtube.com/watch?v=oAVlZxt1GHU     https://www.youtube.com/watch?v=ibmjHN4L8uM&t=5s więcej

 • Muzyczne rocznice, urodziny, wspominki itp Max

  Równo 40 lat temu odszedł Król.   https://www.youtube.com/watch?v=2Ox1Tore9nw   https://www.youtube.com/watch?v=4OZWRA... więcej

 • 1993-11-27 Sydney soulmate.

  Szkoda i mi, że nic z tego, ale może coś, gdzieś..   A co do U2start, to ano, mieli tam kiedyś wszystko i była też masa blo... więcej

 • VinyLove Wybierak

  Znamy, znamy.. dobre.. ale póki co to inwestuje w Davida..     więcej

 • David Bowie Wybierak

  Przedłużyłem sobie długi weeked i raz jeszcze obejrzałem od deski do deski wszystkie 4 części Bowie-History Pawła= Naprawdę świe... więcej

 • Ostatnio słuchałem U2.. corso

  Moim skromnym zdaniem tamta wersja lepsza. No i Natalia Avelon :rolleyes: :wub: więcej

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono