10:40 28 Paź '05

U2 nagrodzone za tournee

U2 nagrodzone za tournee ^ ^ ^ ^

Irlandzka grupa U2 została wyróżniona za swoje tournee podczas ceremonii rozdania nagród Billboard Roadwork '05 Touring Awards...

U2 nagrodzono za trasę "Vertigo", a w szczególności za odbytą w jej trakcie serię koncertów w Croke Park, w Dublinie - w dniach 24-27 czerwca 2005.

Wyróżnienia magazynu "Billboard" za trasy koncertowe trafiły też do Clear Channel Entertainment (najlepszy organizator), Jam Productions (najlepszy organizator niezależny), Principle Management (najlepsza firma menedżerska) oraz William Morris Agency (najlepsza agencja koncertowa).

Za najlepszy tegoroczny festiwal uznano Bonnaroo Music Festival w Manchesterze, w stanie Tennessee. Najlepszym zestawem koncertowym był skład - Kenny Chesney, Gretchen Wilson, Uncle Kracker oraz Pat Green. Klubowe koncerty Bruce'a Springsteena uznano za najlepsze występy w tego typu arenach. Najlepszym nowym artystą koncertowym wybrano Rascal Flatts.

Po raz kolejny najlepszą dużą areną koncertową została nowojorska "Madison Square Garden", zaś klubem "House Of Blues" w Chicago.

Nagrodę za działalność charytatywną przyznano Dave Matthews Band.

Wyróżnienia przyznano za okres od 20 listopada 2004 do 30 września 2005.

 • Karola (źródło: własne, onet.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono