14:04 19 Mar '04

Wywiad z Bono.

Wywiad z Bono. ^ ^ ^ ^

Nowy wywiad z Bono ukazał sie w kwietniowym wydaniu ,,O Magazine". Według strony internetowej tego magazynu zawartość wywiadu jest taka: "Oprah rozmawia ..

Nowy wywiad z Bono ukazał sie w kwietniowym wydaniu ,,O Magazine". Według strony internetowej tego magazynu zawartość wywiadu jest taka: "Oprah rozmawia z Bono o jego wspaniałym małzenstwie, jego irlandzkiej posepnosci, jego zaangazowaniu w Afryce, jak prawda otwiera kreatywnosc, oraz o jego strachu byciem ,,interesujacym"

Oto kilka ciekawych cytatow z wypowiedzi Bono:
O U2:
"Wiem ze mamy przyszłosc. Wiem ze jestesmy w stanie wypełniac stadiony. I teraz z kazdym albumem, mysle czy to jest to?ale czy jest powod aby robic to dalej?"
O Ali:
"Własnie teraz pracuje w biznesie odziezowym. To wymaga uczciwego postepwoania, polega to na tym ze robotnicy z Krajów Trzeciego Swiata sa odpowiednio opłacani i uzyskuja darmowe ubezpieczenie zdrowotne - i ty ciagle na tym zarabiasz. To moze byc jedno z wiekszych przedsiewziec wiec uwazaj! To nazywa sie Eden"
O domu:
"Jestem w domu czesto.....Mozesz miec takie wrazenie ze jestm zawsze poza domem, ale ja zwykle odwoze dzieci do szkoły. Lubie poranki bardziej niz wieczory."
O prawdzie:
"Biblia mówi ze prawda czyni cie wolnym. Prawda jest podstawa kazdej formy kreatywnosci. Wiec jesli jestes prawdomowny na temat swojej sytuacji, niezaleznie w jakiej sytuacji jestes jako artysta- czy rozpaczy, czy nadzieji, czy ambicji - nagle To osiagniesz"
O Afryce:
"Ludzie ktorych wybieramy do opisu swiata czesto nie sa ludzmi ktorych wybralby Bóg. Wybrani moga byc ludzie punk-rocka albo hip-hopu. Ale pomimo to stan swiata zostanie przez nich opisany."

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono