14:04 19 Mar '04

Wywiad z Bono.

Wywiad z Bono. ^ ^ ^ ^

Nowy wywiad z Bono ukazał sie w kwietniowym wydaniu ,,O Magazine". Według strony internetowej tego magazynu zawartość wywiadu jest taka: "Oprah rozmawia ..

Nowy wywiad z Bono ukazał sie w kwietniowym wydaniu ,,O Magazine". Według strony internetowej tego magazynu zawartość wywiadu jest taka: "Oprah rozmawia z Bono o jego wspaniałym małzenstwie, jego irlandzkiej posepnosci, jego zaangazowaniu w Afryce, jak prawda otwiera kreatywnosc, oraz o jego strachu byciem ,,interesujacym"

Oto kilka ciekawych cytatow z wypowiedzi Bono:
O U2:
"Wiem ze mamy przyszłosc. Wiem ze jestesmy w stanie wypełniac stadiony. I teraz z kazdym albumem, mysle czy to jest to?ale czy jest powod aby robic to dalej?"
O Ali:
"Własnie teraz pracuje w biznesie odziezowym. To wymaga uczciwego postepwoania, polega to na tym ze robotnicy z Krajów Trzeciego Swiata sa odpowiednio opłacani i uzyskuja darmowe ubezpieczenie zdrowotne - i ty ciagle na tym zarabiasz. To moze byc jedno z wiekszych przedsiewziec wiec uwazaj! To nazywa sie Eden"
O domu:
"Jestem w domu czesto.....Mozesz miec takie wrazenie ze jestm zawsze poza domem, ale ja zwykle odwoze dzieci do szkoły. Lubie poranki bardziej niz wieczory."
O prawdzie:
"Biblia mówi ze prawda czyni cie wolnym. Prawda jest podstawa kazdej formy kreatywnosci. Wiec jesli jestes prawdomowny na temat swojej sytuacji, niezaleznie w jakiej sytuacji jestes jako artysta- czy rozpaczy, czy nadzieji, czy ambicji - nagle To osiagniesz"
O Afryce:
"Ludzie ktorych wybieramy do opisu swiata czesto nie sa ludzmi ktorych wybralby Bóg. Wybrani moga byc ludzie punk-rocka albo hip-hopu. Ale pomimo to stan swiata zostanie przez nich opisany."

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono