Ciekawostki U2

10:20 7 Kwi '11

"The Joshua Tree" najlepszym albumem lat 80.

Wyróżnienie dla "The Joshua Tree"!

W jednym z ostatnich plebiscytów, czytelnicy magazynu "Rolling Stone" wybierali najlepsze płyty lat 80.

Numerem jeden został chyba najbardziej znany na świecie album U2, "The Joshua Tree". Redakcja "Rolling Stone'a" dodała, że (...)

22:00 2 Kwi '11

U2 przyjęci z honorami

"Huésped de honor" dla U2!

W argentyńskiej prasie pojawiła się informacja, że zespół z Dublina zostanie wyróżniony tytułem "Huésped de honor" miasta La Plata.

Zgodnie z tradycją, Bono otrzyma wyróżnienie w postaci srebrnej tacy oraz kolekcji płyt zespołu Redonditos de Ricota. Pozostali (...)

15:34 1 Kwi '11

Koniec płytowych singli U2?

Kiepska wiadomość dla fanów srebrnego krążka

To nie primaaprilisowy żart, label Mercury Records publikujący wydawnictwa od U2 i Arcade Fire zawiesza wydawanie fizycznych singli.

Wytwórnia zakończyła 2010 r. ze stratą. Poinformowała w związku z tym, że sprzedaż tradycyjnych singli stanowi mniej niż jeden (...)

00:00 25 Mar '11

U2 ponownie wspierają Greenpeace

Zespół wspiera walkę z ocieplaniem klimatu w Andach

W czasie koncertów w Argentynie fani zgromadzeni na stadionie będą mieli szansę wyrazić swoje poparcie dla akcji ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Kampanię dotyczącą ocieplania się klimatu w Andach i propagowania czystej energii przygotował argentyński oddział organizacji (...)

(...)
05:38 11 Mar '11

Bono nominowany do nagrody Gorbaczowa

Wokalista U2 otrzyma prestiżowe wyróżnienie!

W związku z osiemdziesiątymi urodzinami byłego przywódcy Związku Radzieckiego, Michaiła Gorbaczowa po raz pierwszy przyznane zostaną wyróżnienia "Człowiek, który zmienił świat".

Wśród dziewięciu nominowanych, oprócz lidera U2, znaleźli się m.in. reżyser Steven Spielberg, były prezydent Brazylii Luiz (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • VinyLove Max

    Szukam namiarów na jakiś sklep internetowy z pudłami/skrzyniami/boxami na vinyle. Macie coś? Albo inaczej - jak je przetrzymujec... więcej

  • Kawałek 'na dziś'.. acr

    Santa Fe? Faktycznie nie ma innej tak wesołej piosenki o school shooting, ten paradoks wykorzystywania jej w reklamach etc. mnie... więcej

"Nie kierowaliśmy się wcale zasadą: "załóżmy zespół i nagrajmy parę dobrych numerów". Chodziło nam bardziej o przeżycie radości związanej z przebywaniem w zespole, którego czterech członków połączyła wspólna sprawa. - Adam