08:06 31 Paź '13

Happy Birthday Larry!

Dzisiaj najlepszy perkusista na świecie najlepszego zespołu na świecie obchodzi swoje 52. urodziny!

Poza standardowymi życzeniami zdrowia, szczęścia i miłości, życzymy, aby nie zabrakło mu sił do gry na perkusji i aby nowa płyta U2 (...)

(...)
17:41 16 Paź '13

Nowy album U2 w 2014!

Basista U2, Adam Clayton, udzielił wywiadu irlandzkiemu radiu 98FM (10.10.13). Zdradził kilka informacji na temat prac nad albumem.

Zanim jednak doszło do kwestii nowego krążka, muzyk opowiedział o swojej dalszej pracy w kampanii "Walk in my shoes" oraz o Światowym (...)

10:30 8 Sie '13

Happy Birthday The Edge!

Najlepszy gitarzysta z najlepszego zespołu rockowego na świecie obchodzi dziś swoje 52. urodziny.

Życzymy mu jeszcze więcej zapierających dech w piersiach solówek (miejmy nadzieję, będących na nowym albumie U2) oraz zdrowia i (...)

08:01 13 Cze '13

The Cure - U2 - Depeche Mode Party!

Przed nami kolejna impreza z muzyką tych trzech świetnych zespołów! Szczecin zaprasza!

 Między berlińskim i warszawskim koncertem Depeche Mode zapraszamy na imprezę, która powoli wchodzi w stały repertuar klubu Alter (...)

(...)
21:52 27 Lut '13

Coś z innej beczki...

Właśnie mija 30 lat od premiery najważniejszego dla nas albumu U2 - War. Niestety chłopaki nie uraczyli nas deszczem newsów o nowych wydaniach i hucznym festowaniem.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Z braku dobrych newsów nasza redakcyjna koleżanka nagrała świetny cover:  

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry