08:06 31 Paź '13

Happy Birthday Larry!

Dzisiaj najlepszy perkusista na świecie najlepszego zespołu na świecie obchodzi swoje 52. urodziny!

Poza standardowymi życzeniami zdrowia, szczęścia i miłości, życzymy, aby nie zabrakło mu sił do gry na perkusji i aby nowa płyta U2 (...)

(...)
17:41 16 Paź '13

Nowy album U2 w 2014!

Basista U2, Adam Clayton, udzielił wywiadu irlandzkiemu radiu 98FM (10.10.13). Zdradził kilka informacji na temat prac nad albumem.

Zanim jednak doszło do kwestii nowego krążka, muzyk opowiedział o swojej dalszej pracy w kampanii "Walk in my shoes" oraz o Światowym (...)

10:30 8 Sie '13

Happy Birthday The Edge!

Najlepszy gitarzysta z najlepszego zespołu rockowego na świecie obchodzi dziś swoje 52. urodziny.

Życzymy mu jeszcze więcej zapierających dech w piersiach solówek (miejmy nadzieję, będących na nowym albumie U2) oraz zdrowia i (...)

08:01 13 Cze '13

The Cure - U2 - Depeche Mode Party!

Przed nami kolejna impreza z muzyką tych trzech świetnych zespołów! Szczecin zaprasza!

 Między berlińskim i warszawskim koncertem Depeche Mode zapraszamy na imprezę, która powoli wchodzi w stały repertuar klubu Alter (...)

(...)
21:52 27 Lut '13

Coś z innej beczki...

Właśnie mija 30 lat od premiery najważniejszego dla nas albumu U2 - War. Niestety chłopaki nie uraczyli nas deszczem newsów o nowych wydaniach i hucznym festowaniem.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Z braku dobrych newsów nasza redakcyjna koleżanka nagrała świetny cover:  

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam