12:51 26 Paź '05

Amazing audience, Poland!

Amazing audience, Poland! ^ ^ ^ ^

O tym, że Bono i koledzy z zespołu nie zapomnieli naszego chorzowskiego koncertu

Amazing Audience, Poland !

O tym, że Bono i koledzy z zespołu nie zapomnieli naszego chorzowskiego koncertu wiedzieliśmy już od dość dawna. Po występach w Berlinie, Paryżu, Nicei podczas Vertigo Tour II leg, to właśnie nasze flagi najczęściej falowały, widniały w rękach Bono i spoczywały na scenie. Można powiedzieć, że nasz naród został szczególnie wyróżniony na tej trasie:)
Na tym nie koniec:
Kiedy zespół przebywał w NYC, gdzie odbywał serię 5 koncertów w legendarnej hali Medison Square Garden, Bono udzielił wywiadu dla magazynu Rolling Stone. POwiedział między innymi takie słowa:

Niedawno udało mi się przeżyć jedną z najbardziej wzruszających chwil w moim życiu: gdy graliśmy w Polsce przed olbrzymią publicznością śpiewającą każde słowo w języku, który nie był ich językiem ojczystym. Czuli te słowa, jeszcze zanim je zrozumieli. To wielka lekcja pokory dla autora tekstów i olbrzymie pokrzepienie dla muzyka.

Z tej wypowiedzi możemy być chyba szczęśliwi :)

tł. Adamello

 • Max (źródło: własne, Interference.com, U2.heh.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Avatar

  max, 12:50 27 Paź '05

  ten wywiad byl przeprowadzony w pazdzierniku na poczatku, jest napisane o serii 5 koncertow w NYC, ktore zakonczyli niedawno.

 • Drwall, 18:42 26 Paź '05

  to jako dowod dla wszystkich ktory uwazali ze nie wywarlo to na nich zadnego wrazenia. A moje pytanie brzmi kiedy ten wywiad byl przeprowadzony :]?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono