12:51 26 Paź '05

Amazing audience, Poland!

Amazing audience, Poland! ^ ^ ^ ^

O tym, że Bono i koledzy z zespołu nie zapomnieli naszego chorzowskiego koncertu

Amazing Audience, Poland !

O tym, że Bono i koledzy z zespołu nie zapomnieli naszego chorzowskiego koncertu wiedzieliśmy już od dość dawna. Po występach w Berlinie, Paryżu, Nicei podczas Vertigo Tour II leg, to właśnie nasze flagi najczęściej falowały, widniały w rękach Bono i spoczywały na scenie. Można powiedzieć, że nasz naród został szczególnie wyróżniony na tej trasie:)
Na tym nie koniec:
Kiedy zespół przebywał w NYC, gdzie odbywał serię 5 koncertów w legendarnej hali Medison Square Garden, Bono udzielił wywiadu dla magazynu Rolling Stone. POwiedział między innymi takie słowa:

Niedawno udało mi się przeżyć jedną z najbardziej wzruszających chwil w moim życiu: gdy graliśmy w Polsce przed olbrzymią publicznością śpiewającą każde słowo w języku, który nie był ich językiem ojczystym. Czuli te słowa, jeszcze zanim je zrozumieli. To wielka lekcja pokory dla autora tekstów i olbrzymie pokrzepienie dla muzyka.

Z tej wypowiedzi możemy być chyba szczęśliwi :)

tł. Adamello

 • Max (źródło: własne, Interference.com, U2.heh.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Avatar

  max, 12:50 27 Paź '05

  ten wywiad byl przeprowadzony w pazdzierniku na poczatku, jest napisane o serii 5 koncertow w NYC, ktore zakonczyli niedawno.

 • Drwall, 18:42 26 Paź '05

  to jako dowod dla wszystkich ktory uwazali ze nie wywarlo to na nich zadnego wrazenia. A moje pytanie brzmi kiedy ten wywiad byl przeprowadzony :]?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam