05:53 26 Paź '05

U2 w Multikinie

U2 w Multikinie ^ ^ ^ ^

Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć na dużym ekranie koncert Vertigo//2005: Live From Chicago

Materiał DVD zarejestrowany został podczas odbywającego się w ramach światowego tournee "Vertigo" koncertu w Chicago. U2//Vertigo//2005: Live From Chicago został nakręcony 9 i 10 maja br. podczas występu w chicagowskiej "United Center". Koncert był częścią światowej trasy koncertowej "Vertigo" promującej ostatni album grupy How To Dismantle An Atomic Bomb.
W skład U2//Vertigo//2005: Live From Chicago wchodzą dwie płyty DVD: zapis całego koncertu oraz krążek z dodatkowym materiałem, na który składa się m.in. dokument "Beyond The Tour" oraz "obserwacje z ukrycia" wykonane podczas koncertu. Te nietypowe filmowe nagrania zarejestrowane zostały z wykorzystaniem czterech zdalnie sterowanych, rejestrujących w czarno-białych barwach, kamer na podczerwień. Pozwoli to zobaczyć koncert z zupełnie nowej perspektywy.

Pokaz koncertu odbędzie w sieci Multikino (Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Zabrzu, Bydgoszczy i Elblągu) 17 listopada 2005 godzina 19.00. Bilety w cenie 20zł, dla posiadaczy karty Multikinomaniaka i Clubu Nokia 15zł. Bilety już w sprzedaży.

Pełna lista utworów na"U2//Vertigo//2005: Live From Chicago": "City Of Blinding Lights", "Vertigo",
"Elevation", "Cry/Electric Co.", "An Cat Dubh/Into The Heart", "Beautiful Day", "NewYear's Day", "Miracle Drug", "Sometimes You Can't Make It On Your Own", "Love And Peace Or Else", "Sunday Bloody Sunday", "Bullet The Blue Sky", "Running To Stand Still", "Pride (In The Name Of Love)", "Where The Streets Have No Name", "One", "Zoo Station", "The Fly", "Mysterious Ways", "All Because Of You", "Original Of The Species", "Yahweh", "40" (CD1)
"Beyond The Tour" - dokument, "Love And Peace Or Else", "An Cat Dubh/Into The Heart", "Cry/Electric Co.", "Running To Stand Still" (CD2).

 • jedrzej (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (8) Strona 1/1

 • sali, 22:25 31 Paź '05

  ale dlaczego nie ma projekcji we Wroclawiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Jeams0, 14:00 28 Paź '05

  Ja także już oglądałem w taki sposób koncert. To był koncert (niezapomianej) Republiki. Świetny pomysł - będę. Pozdrawiam.R.

 • Avatar

  A_U2_F, 13:08 29 Paź '05

  Nie mam w tej chwili dostepu do sieci i przejrzalam newsy przy okazji u kolezanki, a tu porazenie! SZOK!! 17 listopada bedzie beautiful night w W-wie.... Zapraszam fanow do Multikina na Stoklosy! Bede w mojej kochanej koszulce z Chorzowa... Co to bedzie za pokaz... :)))

 • U2roopa, 20:19 27 Paź '05

  Jakiś czas temu oglądałem na dużym ekranie koncert Depeche Mode z Paryża - tak jak nigdy nie lubiłem DM, tak ten koncert poraził mnie całkowicie. Aż strach pomyśleć co będzie się działo przy koncercie U2:)))!!!

 • Michal, 19:03 27 Paź '05

  Jasne, że pojade, zaczynam zbierać ludzi do Bydgoszczy!!!

 • Avatar

  jedrek, 18:12 26 Paź '05

  a ja proponuje do Gdańska!

 • evay, 09:49 26 Paź '05

  no jasne... jedziemy!!! Zbierajmy sie grupo do Zabrza! ;)

 • trinec, 18:03 26 Paź '05

  evay, a nie tak przypadkiem do Krakowa...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Po przyjeździe do Etiopii nie przeżyłem żadnego szoku kulturowego. Zupełnie inaczej było po powrocie tutaj. Zacząłem zadawać sobie podstawowoe pytania dotyczące życia w Pierwszym Świecie przeciwstawionym Trzeciemu. Ludzie, których zostawiłem - Bono