06:00 4 Mar '08

Bono wraca do Idola

Bono wraca do Idola

Wokalista U2 ponownie pojawi się w amerykańskiej edycji programu Idol. Tak jak przed rokiem, będzie to specjalna charytatywna edycja "Idol Gives Back".

Oprócz Bono, w programie wystąpią Brad Pitt, Miley Cyrus, Fergie, Chris Daughtry. W miarę upływu czasu telewizja FOX, w której będzie można zobaczyć (...)

09:33 29 Lut '08

Bono gratuluje zdobywcy Oscara

Bono gratuluje zdobywcy Oscara

Glen Hansard, zdobywca Oscara za najlepszy utwór filmowy mocno się zdziwił kiedy wśród smsów z gratulacjami znalazł również wiadomość od Bono.

"To było niesamowite kiedy odbierałem wiadomości od rodziny i przyjaciół, nagle dostałem wiadomość od Bono i czułem się... To było niesamowite" - (...)

18:41 23 Lut '08

Europejska premiera "U23D": Nasi tam byli!!!

Europejska premiera "U23D": Nasi tam byli!!!

Wśród fanów, którzy jako pierwsi w Europie obejrzeli "U23D" znaleźli się również Polacy. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

Jak pisze Wojtek:
Wybraliśmy się ze Zbychem na europejską premierę "U23D" do Dublina. Wiedzieliśmy wcześniej, że U2 będzie nagrywać w HQ, więc tym (...)

18:20 23 Lut '08

U2 i Przyjaciele śpiewają dla Ronniego Drew

U2 i Przyjaciele śpiewają dla Ronniego Drew

W ostatni piątek, w programie telewizji RTE, "The Late Late Show" U2 i wiele innych gwiazd irlandzkiej muzyki wykonało utwór "The Ballad of Ronnie Drew".

00:00 21 Lut '08

Europejska premiera "U23D" za nami!

Europejska premiera "U23D" za nami!

Środowy wieczór festiwalu filmowego w Dublinie należał do U2. Na specjalnym premierowym pokazie "U23D" pojawili się członkowie zespołu, reżyserka filmu Catherine Owens, rodziny muzyków i ich przyjaciele.

Około 20 Bono, The Edge, Larry, Adam i reżyserska "U23D" pojawili się przed kinem gdzie czekali na nich fani. Kilka autografów, kilka zdań zamienionych z (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. margo

    Bo na rozładowanie wkurwa i złych emocji u mnie najlepiej się Vertigo sprawdza. Więc song na dziś I jak dobrze, że on jednak ujr... więcej

  • VinyLove Daniel84

    Rewelacyjny jest ten pomysł z nowymi-starymi okładkami Phila Collinsa.   PS. Telefunken robił bardzo dobry sprzęt analogowy... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam