06:00 4 Mar '08

Bono wraca do Idola

Bono wraca do Idola

Wokalista U2 ponownie pojawi się w amerykańskiej edycji programu Idol. Tak jak przed rokiem, będzie to specjalna charytatywna edycja "Idol Gives Back".

Oprócz Bono, w programie wystąpią Brad Pitt, Miley Cyrus, Fergie, Chris Daughtry. W miarę upływu czasu telewizja FOX, w której będzie można zobaczyć (...)

09:33 29 Lut '08

Bono gratuluje zdobywcy Oscara

Bono gratuluje zdobywcy Oscara

Glen Hansard, zdobywca Oscara za najlepszy utwór filmowy mocno się zdziwił kiedy wśród smsów z gratulacjami znalazł również wiadomość od Bono.

"To było niesamowite kiedy odbierałem wiadomości od rodziny i przyjaciół, nagle dostałem wiadomość od Bono i czułem się... To było niesamowite" - (...)

18:41 23 Lut '08

Europejska premiera "U23D": Nasi tam byli!!!

Europejska premiera "U23D": Nasi tam byli!!!

Wśród fanów, którzy jako pierwsi w Europie obejrzeli "U23D" znaleźli się również Polacy. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

Jak pisze Wojtek:
Wybraliśmy się ze Zbychem na europejską premierę "U23D" do Dublina. Wiedzieliśmy wcześniej, że U2 będzie nagrywać w HQ, więc tym (...)

18:20 23 Lut '08

U2 i Przyjaciele śpiewają dla Ronniego Drew

U2 i Przyjaciele śpiewają dla Ronniego Drew

W ostatni piątek, w programie telewizji RTE, "The Late Late Show" U2 i wiele innych gwiazd irlandzkiej muzyki wykonało utwór "The Ballad of Ronnie Drew".

00:00 21 Lut '08

Europejska premiera "U23D" za nami!

Europejska premiera "U23D" za nami!

Środowy wieczór festiwalu filmowego w Dublinie należał do U2. Na specjalnym premierowym pokazie "U23D" pojawili się członkowie zespołu, reżyserka filmu Catherine Owens, rodziny muzyków i ich przyjaciele.

Około 20 Bono, The Edge, Larry, Adam i reżyserska "U23D" pojawili się przed kinem gdzie czekali na nich fani. Kilka autografów, kilka zdań zamienionych z (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Luźny Wąt Muzyczny acr

    Przeczytałem ciekawe artykuły o tym jak żyjące istoty, w tym homo sapiens, reagują na dźwięki, zestawy harmoniczne. Ale. Jeśli z... więcej

  • U2.COM feedback

    na mnie przesyłka czekała po powrocie z AUS. listonosz wcisnął paczkę w skrzynkę na listy.. więcej

  • Off Festival 2020 (07-09.08.20) feedback

    ja w sobotę jestem na pewno. Iggiego nie odpuszczę. zobaczę jak się sytuacja rozwinie, ale jest duża szansa, że przytulę w tym r... więcej

Aby stać się w czymś dobrym, trzeba być egoistą, a żeby stać się czymś wspaniałym, trzeba być bardzo chciwym. Bez tej chciwości nie zdołasz nic osiągnąć. Musisz pragnąć zdobyć dla swojej muzyki wszystko. Dlatego też nigdy nie powiniene - Bono