07:29 30 Kwi '08

U2 w stylu country?

U2 w stylu country?

Na nowym albumie 72-letniej legendy country, Glena Campbella znajdzie się cover utworu U2, "All I Want Is You". Płyta będzie składanką coverów i ma przyciągnąć młodszych fanów muzyki. "Meet Glen Campbell" trafi do sklepów 19 sierpnia.

07:25 30 Kwi '08

Córka Bono w filmie

Córka Bono w filmie

Najmłodsza córka państwa Hewson, Eve ma za sobą debiut filmowy.

Obraz nazywa się "The 27 Club" i jest typowym filmem drogi. Opowiada historię muzyka rockowego, który przemierza Amerykę by dotrzeć na pogrzeb najlepszego (...)

18:24 27 Kwi '08

Z ostatniej chwili: Bono i Geldof przyjadą do Wałęsy!!!

Z ostatniej chwili: Bono i Geldof przyjadą do Wałęsy!!!

Lider U2 Bono i Bob Geldof mają przyjechać w grudniu do Gdańska jako specjalni goście Lecha Wałęsy - dowiedział się "Newsweek".

Instytut Lecha Wałęsy zaprosił obu muzyków do udziału w konferencji "Solidarność dla przyszłości", którą przygotowuje z okazji 25-lecia przyznania (...)

12:52 27 Kwi '08

U2 na finansowym szczycie

U2 na finansowym szczycie

Zespół z Dublina od 12 lat nie opuszcza pierwszego miejsca rankingu najbogatszych irlandzkich gwiazd estrady.

Według najnowszych informacji fortuna muzyków to około 618 milionów euro.
Drugie miejsce w rankingu zajmuje tancerz Michael Flatley z wynikiem 465 (...)

23:17 26 Kwi '08

U2 nagrywają od nowa?? Bzdura!!

U2 nagrywają od nowa?? Bzdura!!

W ostatnim tygodniu, w wielu serwisach (w tym polskich) ukazała sie informacja jakoby zespół U2 był niezadowolony z dotychczasowych efektów pracy nad nową płytą i zaczął nagrywać od nowa. Są to mylne informacje!

Wieści które się pojawiły są nadinterpretacją słów The Edge'a, który wypowiadał się na temat pracy nad nową płytą, jednak nie wspominał nic o (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono