12:43 30 Lip '11

Finałowa noc U2360° Tour!

Final night in Moncton!

Trwająca już 2 lata trasa koncertowa, która okazała się megasukcesem zarówno finansowo, jak i z powodu pomysłowej sceny-pająka, dobiega końca. Już dziś wieczorem (wg czasu obowiązującego w Kanadzie) w Moncton odbędzie się ostatni koncert na trasie 360°!

W 2011 roku U2 zagrali w obu Amerykach (3. leg). Na U2.COM znajdziecie pełną listę koncertów wszystkich legów trasy 360. Koncert w (...)

(...)
17:58 27 Lip '11

U2 w filmie "From The Sky Down"

U2 we "From The Sky Down"

Produkcja słynnego Davisa Guggenheima (znanego m.in. z "It Might Get Loud" z the Edge'em) otworzy the Toronto International Film Festival, który odbędzie się 8 września 2011. Pierwszy raz od 36 lat festival otworzy film dokumentalny!

Film będzie traktował o samym zespole i albumie „Achtung Baby", który obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Guggenheim rejestruje ten (...)

18:38 25 Lip '11

Livestream z McCormick'iem

Online stream na @u2.com

Już dziś (wg czasu obowiązującego w stanie Texas, USA) odbędzie się specjalny Event z udziałem Neila McCormicka w Lincoln Park Performing Arts Center w Midland (Pittsburgh area).

Niestety, ku zmartwieniu fanów i czytelników, bilety nie są już dostępne. Jednak @u2.com zapewni fanom z całego świata (...)

10:48 20 Lip '11

Edge odpiera zarzuty!

Edge o sprawach podatkowych U2

W ostatnim liście Simona Moroney'a zatytułowanym "Senator Cardin's affection for Bono's foundation is indefensible" (7.07) można doszukać się wielu nieścisłości.

Jedną z najpoważniejszych są fałszywe i zniesławiające oskarżenia, jakoby U2 i Bono uchylali się od płacenia podatków, (...)

10:11 18 Lip '11

Bono i Edge u Lettermana! Update!!

Muzycy wystąpią w "Late Show" już dzisiaj (18/07/11), o czym możemy przeczytać na oficjalnym profilu Twitter.

Link (Twitter). Tematem spotkania na pewno będzie musical "Spider-Man: Turn off the Dark", który miał swoją premierę w (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono