12:43 30 Lip '11

Finałowa noc U2360° Tour!

Final night in Moncton!

Trwająca już 2 lata trasa koncertowa, która okazała się megasukcesem zarówno finansowo, jak i z powodu pomysłowej sceny-pająka, dobiega końca. Już dziś wieczorem (wg czasu obowiązującego w Kanadzie) w Moncton odbędzie się ostatni koncert na trasie 360°!

W 2011 roku U2 zagrali w obu Amerykach (3. leg). Na U2.COM znajdziecie pełną listę koncertów wszystkich legów trasy 360. Koncert w (...)

(...)
17:58 27 Lip '11

U2 w filmie "From The Sky Down"

U2 we "From The Sky Down"

Produkcja słynnego Davisa Guggenheima (znanego m.in. z "It Might Get Loud" z the Edge'em) otworzy the Toronto International Film Festival, który odbędzie się 8 września 2011. Pierwszy raz od 36 lat festival otworzy film dokumentalny!

Film będzie traktował o samym zespole i albumie „Achtung Baby", który obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Guggenheim rejestruje ten (...)

18:38 25 Lip '11

Livestream z McCormick'iem

Online stream na @u2.com

Już dziś (wg czasu obowiązującego w stanie Texas, USA) odbędzie się specjalny Event z udziałem Neila McCormicka w Lincoln Park Performing Arts Center w Midland (Pittsburgh area).

Niestety, ku zmartwieniu fanów i czytelników, bilety nie są już dostępne. Jednak @u2.com zapewni fanom z całego świata (...)

10:48 20 Lip '11

Edge odpiera zarzuty!

Edge o sprawach podatkowych U2

W ostatnim liście Simona Moroney'a zatytułowanym "Senator Cardin's affection for Bono's foundation is indefensible" (7.07) można doszukać się wielu nieścisłości.

Jedną z najpoważniejszych są fałszywe i zniesławiające oskarżenia, jakoby U2 i Bono uchylali się od płacenia podatków, (...)

10:11 18 Lip '11

Bono i Edge u Lettermana! Update!!

Muzycy wystąpią w "Late Show" już dzisiaj (18/07/11), o czym możemy przeczytać na oficjalnym profilu Twitter.

Link (Twitter). Tematem spotkania na pewno będzie musical "Spider-Man: Turn off the Dark", który miał swoją premierę w (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. margo

    Bo na rozładowanie wkurwa i złych emocji u mnie najlepiej się Vertigo sprawdza. Więc song na dziś I jak dobrze, że on jednak ujr... więcej

  • VinyLove Daniel84

    Rewelacyjny jest ten pomysł z nowymi-starymi okładkami Phila Collinsa.   PS. Telefunken robił bardzo dobry sprzęt analogowy... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam