06:28 13 Sie '08

Hot News: "Sexy Boots" pierwszym singlem?

Hot News: "Sexy Boots" pierwszym singlem?

Jak podaje internetowe wydanie "Evening Herald", pierwszy singiel promujący nowy album U2 będzie zatytułowany "Sexy Boots".

Tytuł singla wypłynął przy okazji artykułu o zbliżającej się jesiennej walce zespołów rockowych wydających nowe albumy.
Przypomnijmy, że (...)

17:32 11 Sie '08

Czekamy na "Red Rocks"!!!

Czekamy na "Red Rocks"!!!

Wreszcie możemy zacząć odliczać dni, do wydania DVD pierwszego koncertu U2,zarejestrowanego na taśmie video. Jak podaje U2.com, "Live At Red Rocks" dostępny będzie w sklepach 29 września.

Występ z Red Rocks Amphitheatre w Colorado, zarejestrowany 5 czerwca 1983 roku, w wersji DVD będzie zawierał 5 utworów, których zabrakło na VHS, komentarze (...)

21:39 10 Sie '08

U2 chwalą się nowym albumem (update)

U2 chwalą się nowym albumem (update)

Na stronie U2.com pojawiły się kolejne krótkie filmiki ze studia, autorstwa Adama. A goście, którzy przybyli na urodziny The Edge'a, mieli okazję wysłuchać nowych utworów.

Filmik pierwszy dostępny jest TUTAJ.Natomiast drugi został przygotowany dla strefy members oficjalnej strony zespołu i prezentuje obraz z kamery, z którą (...)

12:16 9 Sie '08

U2 ostrzegają: nie dajcie się nabrać!

U2 ostrzegają: nie dajcie się nabrać!

Zespół na swojej stronie internetowej przestrzega przed kupowaniem biletów na koncerty których nawet jeszcze nie ma w planach.

Tym razem w Internecie można było kupić wejściówki na koncerty U2 w Rotterdamie, które miałyby się odbyć w lipcu 2009 roku.
U2 przestrzegają na stronie (...)

15:17 8 Sie '08

Wszystkiego Najlepszego The Edge!!!

Wszystkiego Najlepszego The Edge!!!

Gitarzysta U2 kończy dzisiaj 47 lat.

Życzymy wszystkiego co najlepsze, a w najbliższym czasie samych sukcesów związanych z nowym albumem i kolejną trasą koncertową!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. margo

    Bo na rozładowanie wkurwa i złych emocji u mnie najlepiej się Vertigo sprawdza. Więc song na dziś I jak dobrze, że on jednak ujr... więcej

  • VinyLove Daniel84

    Rewelacyjny jest ten pomysł z nowymi-starymi okładkami Phila Collinsa.   PS. Telefunken robił bardzo dobry sprzęt analogowy... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam