17:41 16 Paź '13

Nowy album U2 w 2014!

 ^ ^ ^ ^

Basista U2, Adam Clayton, udzielił wywiadu irlandzkiemu radiu 98FM (10.10.13). Zdradził kilka informacji na temat prac nad albumem.

Zanim jednak doszło do kwestii nowego krążka, muzyk opowiedział o swojej dalszej pracy w kampanii "Walk in my shoes" oraz o Światowym Dniu Zdrowia Psychicznego ( World Mental Health Day).

Natomiast o przyszłym albumie U2, basista wyznał: "Mamy nadzieję, że skończymy [album] już wkrótce. Premiera szykuje się na początek przyszłego roku. Na ten moment mamy kilka bardzo ekscytujących piosenek. Jednakże nie są one jeszcze ukończone, więc trudno powiedzieć,  jak finalnie będą one brzmieć. Sądzę, że jest to po częsci powrót do starego U2, lecz z dojrzałością zespołu z ostatnich 10-ciu lat. To kombinacja tych dwóch rzeczy i jest to naprawdę interesująca mieszanina."

 Poza tym Adam wspomniał też o 25-leciu albumu "Rattle and Hum": "Jesteśmy w studio. Próbujemy ukończyć te 12 piosenek do końca listopada, a potem możemy cieszyć się Świętami".
 

Tutaj link z wywiadem. 

 • (VeRTigo) (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 18:11 16 Paź '13

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono