08:01 13 Cze '13

The Cure - U2 - Depeche Mode Party!

 ^  ^  ^  ^

Przed nami kolejna impreza z muzyką tych trzech świetnych zespołów! Szczecin zaprasza!

 Między berlińskim i warszawskim koncertem Depeche Mode zapraszamy na imprezę, która powoli wchodzi w stały repertuar klubu Alter Ego!

Dzięki sympatykom dobrej elektroniczno-rockowej muzyki po raz kolejny widzimy się na The Cure, U2 & Depeche Mode Night, by zaserwować Wam najlepsze muzyczne kąski wymienionych zespołów.

Za konsoletą tradycyjnie damsko-męski duet Stay & Franz, czyli część szczecińskiego fanklubu U2 i część fanklubu Depeche Mode FC Pimpf! 

Tym razem, ze względu na obecną trasę koncertową DM, rozgrzejemy fanów tego zespołu zwiększoną liczbą ich utworów podczas imprezy i nakręcimy Was na koncertową atmosferę! Od Stay usłyszycie też pokrewne dobre rockowe granie, a Franz z pewnością zapuści coś IAMX, Placebo czy Mesha.
Warto być!

data: 22.06.2013
miejsce: Alter Ego klub, pl. Batorego 4, Szczecin
start: godz. 21
wstęp: 7 pln

  • (VeRTigo) (źródło: Stay)
  • Modyfikacja: 08:07 13 Cze '13

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    Małgosia, 20:38 19 Cze '13

    Nie zabraknie teledysków i koncertów na telebimie. Dużo dobrej muzyki, w tym remixy, b-side'y, live versions. Zapraszamy!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono