08:01 13 Cze '13

The Cure - U2 - Depeche Mode Party!

 ^  ^  ^  ^

Przed nami kolejna impreza z muzyką tych trzech świetnych zespołów! Szczecin zaprasza!

 Między berlińskim i warszawskim koncertem Depeche Mode zapraszamy na imprezę, która powoli wchodzi w stały repertuar klubu Alter Ego!

Dzięki sympatykom dobrej elektroniczno-rockowej muzyki po raz kolejny widzimy się na The Cure, U2 & Depeche Mode Night, by zaserwować Wam najlepsze muzyczne kąski wymienionych zespołów.

Za konsoletą tradycyjnie damsko-męski duet Stay & Franz, czyli część szczecińskiego fanklubu U2 i część fanklubu Depeche Mode FC Pimpf! 

Tym razem, ze względu na obecną trasę koncertową DM, rozgrzejemy fanów tego zespołu zwiększoną liczbą ich utworów podczas imprezy i nakręcimy Was na koncertową atmosferę! Od Stay usłyszycie też pokrewne dobre rockowe granie, a Franz z pewnością zapuści coś IAMX, Placebo czy Mesha.
Warto być!

data: 22.06.2013
miejsce: Alter Ego klub, pl. Batorego 4, Szczecin
start: godz. 21
wstęp: 7 pln

  • (VeRTigo) (źródło: Stay)
  • Modyfikacja: 08:07 13 Cze '13

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    Małgosia, 20:38 19 Cze '13

    Nie zabraknie teledysków i koncertów na telebimie. Dużo dobrej muzyki, w tym remixy, b-side'y, live versions. Zapraszamy!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam