09:06 24 Lut '13

THE CURE, U2, DEPECHE MODE NIGHT!

 ^ ^ ^ ^

Impreza z wyjątkową muzyką trzech wyjątkowych zespołów: The Cure, U2 i Depeche Mode. Już w sobotę 2. marca w Szczecinie! Zapraszamy!

 The Cure, U2 i Depeche Mode to zespoły, które od wielu lat gromadzą rzesze fanów ceniących sobie ambitne dźwięki produkowane na przekór istniejącej modzie. 


Masa znanych i mniej znanych kawałków, nie zabraknie wersji live, remixów i kolaboracji z innymi wykonawcami. Do tego teledyski, video z występów na żywo i wizualizacje na telebimie. Usłyszeć będzie można też pokrewne klimaty muzyczne. 

O niepowtarzalną atmosferę podczas imprezy zatroszczą się osoby, którym dyskografia ww. wykonawców z pewnością obca nie jest: Franz – organizator licznych zlotów i imprez dla fanów Depeche Mode oraz Stay – współzałożycielka szczecińskiego fanklubu U2. 

Ważne info:

kiedy: 02.03.2013
start: 21.00
miejsce: Alter Ego, pl. Batorego 4, Szczecin
wjazd: 7 pln

 • (VeRTigo) (źródło: Stay)
 • Modyfikacja: 09:11 24 Lut '13

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam