08:10 7 Lis '12

The Cure, U2, Depeche Mode Night!!

 ^ ^ ^ ^

Już 17. listopada w Szczecinie odbędzie się kolejna impreza pod znakiem U2, DM i the Cure! Wspaniała impreza gwarantowana!

 Trzy legendarne zespoły, wyjątkowa impreza, wyjątkowi fani w jednym miejscu.

The Cure, U2 i Depeche Mode – to właśnie ich muzyka królować będzie tego wieczoru w Alter Ego. 

Specjalnie na tę imprezę damsko-męski duet djski Stay i Franz połączy swoje siły, by zadowolić muzycznie miłośników dobrego rockowego grania.
 

Stay to współzałożycielka szczecińskiego fanklubu U2, organizatorka zlotów i różnego rodzaju eventów dla fanów tego zespołu. Franz reprezentuje FC Pimpf. Podtrzymuje tradycję krzewienia fenomenu zespołu Depeche Mode wśród szczecińskich depeszy. Organizator licznych depotek.

Pojawi się masa znanych i mniej znanych kawałków, nie zabraknie wersji live, remixów i kolaboracji z innymi wykonawcami. Do tego teledyski, video z występów na żywo i wizualizacje na telebimie. Będzie można usłyszeć również takie zespoły jak R.E.M., INXS, Simple Minds, the Cranberries oraz nieco polskiego rocka.

Ważne info:

Data: 17.11.2012
Miejsce: Alter Ego, pl. Batorego 4, Szczecin
Start: 21.00
Wstęp: 7 pln
Zagrają: Stay i Franz


 • (VeRTigo) (źródło: Stay)
 • Modyfikacja: 08:16 7 Lis '12

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam