08:10 7 Lis '12

The Cure, U2, Depeche Mode Night!!

 ^ ^ ^ ^

Już 17. listopada w Szczecinie odbędzie się kolejna impreza pod znakiem U2, DM i the Cure! Wspaniała impreza gwarantowana!

 Trzy legendarne zespoły, wyjątkowa impreza, wyjątkowi fani w jednym miejscu.

The Cure, U2 i Depeche Mode – to właśnie ich muzyka królować będzie tego wieczoru w Alter Ego. 

Specjalnie na tę imprezę damsko-męski duet djski Stay i Franz połączy swoje siły, by zadowolić muzycznie miłośników dobrego rockowego grania.
 

Stay to współzałożycielka szczecińskiego fanklubu U2, organizatorka zlotów i różnego rodzaju eventów dla fanów tego zespołu. Franz reprezentuje FC Pimpf. Podtrzymuje tradycję krzewienia fenomenu zespołu Depeche Mode wśród szczecińskich depeszy. Organizator licznych depotek.

Pojawi się masa znanych i mniej znanych kawałków, nie zabraknie wersji live, remixów i kolaboracji z innymi wykonawcami. Do tego teledyski, video z występów na żywo i wizualizacje na telebimie. Będzie można usłyszeć również takie zespoły jak R.E.M., INXS, Simple Minds, the Cranberries oraz nieco polskiego rocka.

Ważne info:

Data: 17.11.2012
Miejsce: Alter Ego, pl. Batorego 4, Szczecin
Start: 21.00
Wstęp: 7 pln
Zagrają: Stay i Franz


 • (VeRTigo) (źródło: Stay)
 • Modyfikacja: 08:16 7 Lis '12

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono