19:44 26 Wrz '08

Długoletni 'tour manager' U2 doceniony!

Długoletni 'tour manager' U2 doceniony!

24 października w Las Vegas, Dennis Sheehan otrzyma specjalną nagrodę za wkład włożony w rozwój technologii produkcji koncertów.

Parnelli Awards, bo tak nazywa się nagroda, jest oscarem przemysłu koncertowego.
Sheehan od dawna współpracuje z U2. Jego pierwsze spotkanie z zespołem (...)

20:00 24 Wrz '08

Ankieta nr 3: "Opóźnienie wydania = Lepszy album?"

Ankieta nr 3: "Opóźnienie wydania = Lepszy album?"

The Edge w wywiadzie dla NME.com powiedział, że opóźnienie wydania nowego albumu, pozwoli zespołowi przenieść go na wyższy poziom. Pytamy Was o zdanie...

18:02 24 Wrz '08

Oszuści znowu w akcji

Oszuści znowu w akcji

Tym razem na jednej z holenderskich stron internetowych pojawiła się możliwość kupna biletów na przyszłoroczne koncerty U2 w Portugalii.

Wejściówki w cenie 239 Euro dotyczą rzekomych koncertów w portugalskim mieście Oporto, które miałyby się odbyć 11 i 12 sierpnia 2009 roku.
Oszustwo (...)

17:49 24 Wrz '08

Kubeł od Bono za 30000$

Kubeł od Bono za 30000$

Właśnie taką kwotę zapłacił nabywca za kubeł na śmieci zaprojektowany przez wokalistę U2.

Przedmiot został sprzedany podczas specjalnej aukcji charytatywnej, która odbyła się w Nowym Jorku, w ubiegły czwartek. We wnętrzu kosza nabywcę (...)

04:37 20 Wrz '08

Wokalista U2 nie przyjedzie do Wałęsy

Wokalista U2 nie przyjedzie do Wałęsy

Jak podaje dzisiejszy "Dziennik", wśród gości, którzy pojawią się na jubileuszowej fecie w związku z 25. rocznicą przyznania Lechowi Wałęsie Nagrody Nobla zabraknie Bono.

Informacja o tym, że Bono ma pojawić się podczas uroczystości pojawiła się w kwietniu tego roku. Instytut Lecha Wałęsy zaprosił muzyka do udziału w (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono