09:05 15 Paź '12

Bono i jego "ONE Tour"

 ^ ^ ^ ^

W poprzednim tygodniu lider U2 był dość zajęty. Podróżował po Europie, by odbyć spotkania poruszające problem ubóstwa i głodu.

W poniedziałek (8.10.12) Bono spotyka się w Niemczech z członkami Partii Socjaldemokratycznej i prezydentem Joachimem Gauckiem na Bellevue Palace. 
Spotkanie z prezydentem było częścią eventu ONE Campaign. 


We wtorek (9.10.12) Bono spotyka się w Brukseli z prezesem Parlamentu Europejskiego - Martinem Schlutzem, by porozmawiać o funduszu rozwojowym. Lider U2 odbywa również spotkanie z prezesem Rady Europejskiej - Hermanem Van Rompuy oraz z prezesem Komisji Europejskiej - Jose Manuelem Barroso. 

W środę (10.10.12) Bono i Bill Gates spotykają się w Paryżu z prezydentem Francji - Francoisem Hollande.

W czwartek (11.10.12) lider U2 spotyka się w Londynie z wicepremierem Wielkiej Brytanii - Nickiem Cleggiem. Dochodzi również do spotkania Bono i Gatesa z Sekretarz Rozwoju Międzynarodowego - Justine Greening. 

Piątek (12.10.12): koniec trasy humanitarnej. Bono spotyka się z Adamem, Edge'em i Gavinem Friday'em w Londynie, gdzie wszyscy biorą udział w otwarciu scenicznej produkcji Cirque du Soleil: "Michael Jackson: The Immportal World Tour".  Zdjęcia

 • (VeRTigo) (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 09:35 15 Paź '12

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono