09:05 15 Paź '12

Bono i jego "ONE Tour"

 ^ ^ ^ ^

W poprzednim tygodniu lider U2 był dość zajęty. Podróżował po Europie, by odbyć spotkania poruszające problem ubóstwa i głodu.

W poniedziałek (8.10.12) Bono spotyka się w Niemczech z członkami Partii Socjaldemokratycznej i prezydentem Joachimem Gauckiem na Bellevue Palace. 
Spotkanie z prezydentem było częścią eventu ONE Campaign. 


We wtorek (9.10.12) Bono spotyka się w Brukseli z prezesem Parlamentu Europejskiego - Martinem Schlutzem, by porozmawiać o funduszu rozwojowym. Lider U2 odbywa również spotkanie z prezesem Rady Europejskiej - Hermanem Van Rompuy oraz z prezesem Komisji Europejskiej - Jose Manuelem Barroso. 

W środę (10.10.12) Bono i Bill Gates spotykają się w Paryżu z prezydentem Francji - Francoisem Hollande.

W czwartek (11.10.12) lider U2 spotyka się w Londynie z wicepremierem Wielkiej Brytanii - Nickiem Cleggiem. Dochodzi również do spotkania Bono i Gatesa z Sekretarz Rozwoju Międzynarodowego - Justine Greening. 

Piątek (12.10.12): koniec trasy humanitarnej. Bono spotyka się z Adamem, Edge'em i Gavinem Friday'em w Londynie, gdzie wszyscy biorą udział w otwarciu scenicznej produkcji Cirque du Soleil: "Michael Jackson: The Immportal World Tour".  Zdjęcia

 • (VeRTigo) (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 09:35 15 Paź '12

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam