18:07 1 Lis '08

Kryzys uderza w gwiazdy rocka

Kryzys uderza w gwiazdy rocka

Problemy finansowe mogą dotknąć każdego - nawet gwiazdy rocka. Irlandia z powodu recesji i zastoju na rynku nieruchomości zawiesiła właśnie plany budowy najwyższego w kraju budynku, w którym miało znaleźć się studio nagrań słynnej grupy U2.

Zaangażowane w projekt władze lokalne podkreśliły, że od dawna planowana budowa U2 Tower musi poczekać. Wyraziły przy tym nadzieję na nowe rozmowy z (...)

04:44 31 Paź '08

Sto lat, Larry!!!

Sto lat, Larry!!!

Larry Mullen Jr. - założyciel i perkusista zespołu U2 obchodzi dziś 47 urodziny. Dołącz się do życzeń, dodaj swój komentarz.

"Co za sens być największym zespołem rock`n`rollowym na świecie? - Trzeba być najlepszym" - powiedział kiedyś. Mimo, że jego wypowiedzi giną w ilości (...)

09:57 30 Paź '08

U2 chce znowu zagrać w Polsce

U2 chce znowu zagrać w Polsce

Chorzów jest na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół da koncerty w 2009 roku podczas trasy z nową płytą - ustaliła "Rzeczpospolita"

Kiedy 5 lipca 2005 r. Irlandczycy grali na śląskim Stadionie Narodowym "New Year's Day" - przebój zainspirowany internowaniem Lecha Wałęsy w stanie wojennym (...)

12:41 21 Paź '08

U2 jeszcze bardziej bogaci!

U2 jeszcze bardziej bogaci!

U2 dostanie warte 19 mln akcje Live Nation - firmy, z którą zespół podpisał 12-letni kontrakt w 2008 roku.

Na U2 zostało zarejestrowane 1.56 mln akcji Live Nation. W zamian za co grupa będzie koncertować, a strona internetowa oraz materiały promocyjne zespołu (...)

19:09 2 Paź '08

U2 już w Nowym Jorku?

U2 już w Nowym Jorku?

Według nieoficjalnych informacji U2 dotarli już do Nowego Jorku, gdzie finalizują pracę nad nowym albumem.

Mówi się również o tym, że zespół wpisał do swojego kalendarza nagrywanie teledysku w Nowym Jorku. Niestety dokładne miejsce kręcenia klipu ani utwór, (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Koncerty soulmate.

    kto chciałby się wybrać jutro na Paulę & Karola w Wwie? mam w zapasie jeden wolny bilet :) więcej

  • Pearl Jam Max

    Oba Spodki, zarówno CD jak i digital, przecenione:   https://pearljam.com/shop/music/bootlegs/katowice-6162000-bootleg-cd więcej

  • Warszawska Wigilia Wtymroku. '17. Owłos

    Przyznaję, że mi też się jeszcze trudno okreslić :/    Obecnie 16.12 mam wolny ale mam podejrzenia, że wtedy moga mi k... więcej

Wyśmiewaliśmy się ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku, że nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę - Bono