18:07 1 Lis '08

Kryzys uderza w gwiazdy rocka

Kryzys uderza w gwiazdy rocka

Problemy finansowe mogą dotknąć każdego - nawet gwiazdy rocka. Irlandia z powodu recesji i zastoju na rynku nieruchomości zawiesiła właśnie plany budowy najwyższego w kraju budynku, w którym miało znaleźć się studio nagrań słynnej grupy U2.

Zaangażowane w projekt władze lokalne podkreśliły, że od dawna planowana budowa U2 Tower musi poczekać. Wyraziły przy tym nadzieję na nowe rozmowy z (...)

04:44 31 Paź '08

Sto lat, Larry!!!

Sto lat, Larry!!!

Larry Mullen Jr. - założyciel i perkusista zespołu U2 obchodzi dziś 47 urodziny. Dołącz się do życzeń, dodaj swój komentarz.

"Co za sens być największym zespołem rock`n`rollowym na świecie? - Trzeba być najlepszym" - powiedział kiedyś. Mimo, że jego wypowiedzi giną w ilości (...)

09:57 30 Paź '08

U2 chce znowu zagrać w Polsce

U2 chce znowu zagrać w Polsce

Chorzów jest na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół da koncerty w 2009 roku podczas trasy z nową płytą - ustaliła "Rzeczpospolita"

Kiedy 5 lipca 2005 r. Irlandczycy grali na śląskim Stadionie Narodowym "New Year's Day" - przebój zainspirowany internowaniem Lecha Wałęsy w stanie wojennym (...)

12:41 21 Paź '08

U2 jeszcze bardziej bogaci!

U2 jeszcze bardziej bogaci!

U2 dostanie warte 19 mln akcje Live Nation - firmy, z którą zespół podpisał 12-letni kontrakt w 2008 roku.

Na U2 zostało zarejestrowane 1.56 mln akcji Live Nation. W zamian za co grupa będzie koncertować, a strona internetowa oraz materiały promocyjne zespołu (...)

19:09 2 Paź '08

U2 już w Nowym Jorku?

U2 już w Nowym Jorku?

Według nieoficjalnych informacji U2 dotarli już do Nowego Jorku, gdzie finalizują pracę nad nowym albumem.

Mówi się również o tym, że zespół wpisał do swojego kalendarza nagrywanie teledysku w Nowym Jorku. Niestety dokładne miejsce kręcenia klipu ani utwór, (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać - Bono