20:20 17 Sty '12

Bono w Afryce

 ^ ^ ^ ^

Od początku nowego roku Bono nie próżnuje. Właśnie odbył kolejną w jego życiu podróż do Afryki.

Oto krótkie sprawozdanie z "Bono in Africa- Tour":


 7.01.12 - Bono był w Ghanie z Jeffrey’em Sachs’em i innymi  uczestnikami, którzy brali udział w pracy humanitarnej w Afryce. Bono odwiedził szkoły i szpitale/kliniki.

Tutaj znajdziecie fotki 

W miedzyczasie Bono I jego ekipa spotkali się z amerykańskimi senatorami, o czym możecie przeczytać na blogu ONE Campaign.

 10.01.12 - Bono, Ali I Renzo Rosso (założyciel marki modowej Diesel) byli w Gulu (Uganda), aby złożyć wizytę w biurze MENDu (organizacji, która sprzedaje modowe torby produkowane przez lokalne kobiety). Bono zaśpiewał „Amazing Grace”, o czym dowiadujemy się na profilu Facebook MENDu, gdzie możecie też znaleźć odpowiednie zdjęcia.

 13.01.12 - Bono wraz z Ali byli obecni na Festival du Art w Timbuktu (Mali). Bono zaśpiewał z Tinariwen i Bassekou Koyate 15-minutową piosenkę. Tutaj video.

 • (VeRTigo) (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 20:36 17 Sty '12

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam