19:53 12 Sty '12

The Cure, U2, Depeche Mode Night!

 ^ ^ ^ ^

Wszystkich miłośników dobrej muzyki zapraszamy 28. stycznia do Szczecina, gdzie odbędzie się niesamowita impreza pod znakiem U2, The Cure i DM!

Pojawi się masa znanych i mniej znanych kawałków, nie zabraknie wersji live, remixów i kolaboracji z innymi wykonawcami. Do tego teledyski, video z występów na żywo i wizualizacje na telebimie. Będzie można usłyszeć również takie zespoły jak R.E.M., INXS, Stone Roses, Joy Division czy the Cult

Imprezę poprowadzi znakomity djski duet damsko męski, czyli Stay i Franz, którzy połączyli swoje siły, by zadowolić muzycznie miłośników dobrego gitarowego grania.


Stay (Małgosia) to współzałożycielka szczecińskiego fanklubu U2, organizatorka wielu zlotów (U2 Atomic Party) i różnego rodzaju eventów dla fanów tego zespołu.
Franz reprezentuje FC Pimpf. Podtrzymuje tradycję krzewienia fenomenu zespołu Depeche Mode wśród szczecińskich depeszy. Organizator zlotów i depotek.


Info:
Data: 28.01.2012 (sobota)
Wstęp: 5 pln
Start: godz. 21.00
Miejsce: pl. Batorego 4, Szczecin (blisko dworca kolejowego) 

Nie może Was tam zabraknąć! :)

 • (VeRTigo) (źródło: Małgosia "Stay")
 • Modyfikacja: 20:08 12 Sty '12

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono