19:53 12 Sty '12

The Cure, U2, Depeche Mode Night!

 ^ ^ ^ ^

Wszystkich miłośników dobrej muzyki zapraszamy 28. stycznia do Szczecina, gdzie odbędzie się niesamowita impreza pod znakiem U2, The Cure i DM!

Pojawi się masa znanych i mniej znanych kawałków, nie zabraknie wersji live, remixów i kolaboracji z innymi wykonawcami. Do tego teledyski, video z występów na żywo i wizualizacje na telebimie. Będzie można usłyszeć również takie zespoły jak R.E.M., INXS, Stone Roses, Joy Division czy the Cult

Imprezę poprowadzi znakomity djski duet damsko męski, czyli Stay i Franz, którzy połączyli swoje siły, by zadowolić muzycznie miłośników dobrego gitarowego grania.


Stay (Małgosia) to współzałożycielka szczecińskiego fanklubu U2, organizatorka wielu zlotów (U2 Atomic Party) i różnego rodzaju eventów dla fanów tego zespołu.
Franz reprezentuje FC Pimpf. Podtrzymuje tradycję krzewienia fenomenu zespołu Depeche Mode wśród szczecińskich depeszy. Organizator zlotów i depotek.


Info:
Data: 28.01.2012 (sobota)
Wstęp: 5 pln
Start: godz. 21.00
Miejsce: pl. Batorego 4, Szczecin (blisko dworca kolejowego) 

Nie może Was tam zabraknąć! :)

 • (VeRTigo) (źródło: Małgosia "Stay")
 • Modyfikacja: 20:08 12 Sty '12

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam