10:50 8 Lis '08

XIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW U2 w POZNANIU

XIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW U2 w POZNANIU

25 LAT WAR - INSIDE A BRICK RED P21

Zbych informuje na naszym forum:
8 listopada do stolicy Wielkopolski już po raz XIII zjadą się fani U2. Miejscem zlotu będzie klimatyczna Piwnica 21 na ul. (...)

10:49 8 Lis '08

Bono i Starbucks walczą z AIDS

Bono i Starbucks walczą z AIDS

Starbucks wesprze założoną przez Bono organizację charytatywną Red w zbieraniu pieniędzy na walkę z epidemią AIDS.

Współpraca sieci kawiarni i lidera U2 jest częścią inicjatywy "Shared Planet", która ma na celu zmianę wizerunku Starbucks. Każde 5 centów uzyskane ze (...)

11:48 7 Lis '08

U2 bez nagrody MTV (update)

U2 bez nagrody MTV (update)

Podczas wczorajszej gali MTV Europe Music Awards, statuetkę w kategorii "Best Act Ever", przyznawaną przez internautów, odebrał Rick Astley.

To właśnie w tej kategorii nominowani byli również U2.
Wczorajszego wieczora w Liverpoolu, Bono znalazł się jednak na scenie. Wręczył nagrodę (...)

14:49 6 Lis '08

Bono uhonoruje McCartneya?

Bono uhonoruje McCartneya?

Serwis atu2.com donosi, że prawdopodobnie podczas dzisiejszej gali MTV Music Europe Awards, wokalista U2 wręczy Paulowi McCartneyowi nagrodę "Ultimate Legend".

18:41 5 Lis '08

U2 wręczyli nagrodę prezesowi UMG

U2 wręczyli nagrodę prezesowi UMG

Podczas poniedziałkowej gali Music Industry Award w Londynie, członkowie U2 wręczyli nagrodę prezesowi Universal Music Group International, Lucianowi Grainge.

Nagroda jest ukoronowaniem 30 lat, które Grainge poświęcił przemysłowi muzycznemu. W ciągu tego czasu współpracował m.in. z Eurythimcs, U2, Sir (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. margo

    Bo na rozładowanie wkurwa i złych emocji u mnie najlepiej się Vertigo sprawdza. Więc song na dziś I jak dobrze, że on jednak ujr... więcej

  • VinyLove Daniel84

    Rewelacyjny jest ten pomysł z nowymi-starymi okładkami Phila Collinsa.   PS. Telefunken robił bardzo dobry sprzęt analogowy... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam