11:55 25 Lis '08

"The Unforgettable Fire" i "Achtung Baby" na nowo w 2009

"The Unforgettable Fire" i "Achtung Baby" na nowo w 2009

Według informacji, które serwis u2valencia.com uzyskał w hiszpańskim oddziale Universal Music, w przyszłym roku doczekamy się kolejnych reedycji albumów U2.

Wygląda na to, że rok 2009 zapowiada się bardzo obiecująco. Reedycja albumu "The Unforgettable Fire" ma się ukazać w czerwcu przyszłego roku, natomiast (...)

09:44 21 Lis '08

"Red Rocks" ma wzięcie

"Red Rocks" ma wzięcie

U2 - "Live At Red Rocks" było drugim, najchętniej kupowanym DVD muzycznym w sieci salonów Empik w październiku. Liczymy na powtórzenie wyniku w listopadzie.

22:25 17 Lis '08

U2 pracują nad teledyskiem?

U2 pracują nad teledyskiem?

W ostatni piątek, dyrektor artystyczny ACD ("Window In The Skies"), Nate Naylor, umieścił na swojej stronie w serwisie Flickr ciekawe wideo...

Czyżby zespół szykował klip?

12:22 16 Lis '08

Bydgoszcz powalczy o U2?

Bydgoszcz powalczy o U2?

Zapraszamy do przeczytania artykułu pochodzącego z "Gazety Pomorskiej", na temat ewentualnego koncertu U2 w tym mieście.

Legendarna grupa U2 chce w przyszłym roku zagrać jeden koncert w Polsce. "Pomorska" proponuje: zaprośmy Bono z zespołem do Bydgoszczy!
Przypominanie, czym (...)

12:15 16 Lis '08

Lanois zachwycony U2!

Lanois zachwycony U2!

W wywiadzie dla "Boston Herald" Daniel Lanois po raz kolejny zapewnia o świetnej jakości nadchodzącego albumu załogi z Dublina.

Według znanego producenta, nowy materiał jest "wściekle innowacyjny", Bono śpiewa jak nigdy wcześniej, a rock 'n' roll został odkryty na nowo po raz (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Muzyka jest o wiele ważniejsza od muzyków, którzy ją grają" - Adam