11:55 25 Lis '08

"The Unforgettable Fire" i "Achtung Baby" na nowo w 2009

"The Unforgettable Fire" i "Achtung Baby" na nowo w 2009

Według informacji, które serwis u2valencia.com uzyskał w hiszpańskim oddziale Universal Music, w przyszłym roku doczekamy się kolejnych reedycji albumów U2.

Wygląda na to, że rok 2009 zapowiada się bardzo obiecująco. Reedycja albumu "The Unforgettable Fire" ma się ukazać w czerwcu przyszłego roku, natomiast (...)

09:44 21 Lis '08

"Red Rocks" ma wzięcie

"Red Rocks" ma wzięcie

U2 - "Live At Red Rocks" było drugim, najchętniej kupowanym DVD muzycznym w sieci salonów Empik w październiku. Liczymy na powtórzenie wyniku w listopadzie.

22:25 17 Lis '08

U2 pracują nad teledyskiem?

U2 pracują nad teledyskiem?

W ostatni piątek, dyrektor artystyczny ACD ("Window In The Skies"), Nate Naylor, umieścił na swojej stronie w serwisie Flickr ciekawe wideo...

Czyżby zespół szykował klip?

12:22 16 Lis '08

Bydgoszcz powalczy o U2?

Bydgoszcz powalczy o U2?

Zapraszamy do przeczytania artykułu pochodzącego z "Gazety Pomorskiej", na temat ewentualnego koncertu U2 w tym mieście.

Legendarna grupa U2 chce w przyszłym roku zagrać jeden koncert w Polsce. "Pomorska" proponuje: zaprośmy Bono z zespołem do Bydgoszczy!
Przypominanie, czym (...)

12:15 16 Lis '08

Lanois zachwycony U2!

Lanois zachwycony U2!

W wywiadzie dla "Boston Herald" Daniel Lanois po raz kolejny zapewnia o świetnej jakości nadchodzącego albumu załogi z Dublina.

Według znanego producenta, nowy materiał jest "wściekle innowacyjny", Bono śpiewa jak nigdy wcześniej, a rock 'n' roll został odkryty na nowo po raz (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • The End is coming? Jacob

    To co? Koniec czy nie-koniec? :D     Trzynastka w Berlinie była ostatnim kawałkiem U2 zagranym na koncercie w historii... więcej

  • U2360° Tour 2009 - 2011 MirekT

    Afryka jest kontynentem a nie krajem. RPA jest cywilizowanym krajem, w którym wojny już w sumie się pokończyły, pozostały pewne... więcej

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono