10:06 15 Lis '11

XVII OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW U2 W POZNANIU! - przypomnienie

Poznań SOON! ^ ^ ^ ^

Ogólnopolska U2owa impreza poznańska coraz bliżej. Wszystkich tych, którzy jeszcze się wahają, gorąco zapraszamy, bo to będzie wspaniałe wydarzenie, na którym po prostu trzeba być!

W ramach przypomnienia więc kilka najważniejszych informacji:

- kiedy: 26.11.11, start: godz. 21.00,
- gdzie: Poznań, klub Face (dawna Jama), ul .Chwiałkowskiego 35/37,
- wstęp: 10zł,
- w programie m.in.: zabawa przy dźwiękach U2 oraz wszelakie konkursy ( np. na najlepsze przebranie/sobotwóra U2 z czasów ZooTV).
Zlot zbiega się z 20-leciem legendarnej płyty "Achtung Baby", której reedycja miała swoją premierę 31.10.11 (//28.11.11).

Impreza  będzie swoistym afterparty wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie pierwsza w Polsce konferencja naukowa poświęcona U2, czyli „W poszukiwaniu linii horyzontu”, która w dniach 25-26 listopada odbędzie się w poznańskiej Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.

W ramach konferencji, obok naukowej analizy twórczości Irlandczyków, zorganizowana zostanie także wystawa gadżetów związanych z U2. Nie zabraknie także pokazów filmowych i panelu dyskusyjnego. Szczegóły konferencji na:http://www.facebook.com/u2konferencja

Wkrótce informacje o oficjalnym planie konferencji. 

 • (VeRTigo) (źródło: Zbych, własne)
 • Modyfikacja: 13:40 20 Lis '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam