10:06 15 Lis '11

XVII OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW U2 W POZNANIU! - przypomnienie

Poznań SOON! ^ ^ ^ ^

Ogólnopolska U2owa impreza poznańska coraz bliżej. Wszystkich tych, którzy jeszcze się wahają, gorąco zapraszamy, bo to będzie wspaniałe wydarzenie, na którym po prostu trzeba być!

W ramach przypomnienia więc kilka najważniejszych informacji:

- kiedy: 26.11.11, start: godz. 21.00,
- gdzie: Poznań, klub Face (dawna Jama), ul .Chwiałkowskiego 35/37,
- wstęp: 10zł,
- w programie m.in.: zabawa przy dźwiękach U2 oraz wszelakie konkursy ( np. na najlepsze przebranie/sobotwóra U2 z czasów ZooTV).
Zlot zbiega się z 20-leciem legendarnej płyty "Achtung Baby", której reedycja miała swoją premierę 31.10.11 (//28.11.11).

Impreza  będzie swoistym afterparty wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie pierwsza w Polsce konferencja naukowa poświęcona U2, czyli „W poszukiwaniu linii horyzontu”, która w dniach 25-26 listopada odbędzie się w poznańskiej Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.

W ramach konferencji, obok naukowej analizy twórczości Irlandczyków, zorganizowana zostanie także wystawa gadżetów związanych z U2. Nie zabraknie także pokazów filmowych i panelu dyskusyjnego. Szczegóły konferencji na:http://www.facebook.com/u2konferencja

Wkrótce informacje o oficjalnym planie konferencji. 

 • (VeRTigo) (źródło: Zbych, własne)
 • Modyfikacja: 13:40 20 Lis '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono